Donald Trump aklına ne eserse onu söylüyor ve herkesi tehdit ediyor

İç siyasetin fırtınalı günlerinden biraz uzaklaşıp nefes almanın en kolay yolu, ABD Başkanı Donald Trump'ın yaptıklarına ve söylediklerine takılmaktır..

Trump'ın davranışları ve söylemleri öylesine ciddiyetten uzaklaştı ki, onu bir rahatlatıcı ve güldürücü öğe olarak görmek galiba daha doğru olmaya başladı.
Trump'ın bir günlük marifetlerini sıralayalım:

Şimdi de Çin'e taktı
Trump, Fox News kanalına verdiği demeçte, Çin ile ABD arasındaki ticaret savaşından oldukça mutlu olduğunu, görevde olduğu sürece Çinin süper güç olamayacağını söyledi ve şöyle konuştu:.
"-Milyarlarca dolar alıyoruz. Net olarak görülüyor ki Çin bizim kadar iyi durumda değil. Çin´in ekonomisi çok iyi değil. Bizim ekonomimiz fantastik durumda. Eğer Hillary Clinton başkan olsaydı, şu an Çin bizden daha iyi durumda olurdu. Ama şimdi bize yaklaşamazlar bile. Ben görevde olduğum sürece, Çin asla süper güç olmayacak"YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
İdeolojik körlük yüzünden HDP İstanbul gerçeğini hiç göremiyor 17 Haziran 2019 | 3.014 Okunma Bilinçli seçmen İmamoğlu’nu Kılıçdaroğlu’nun yanına gönderecektir 16 Haziran 2019 | 4.524 Okunma İsmail Küçükkaya İmamoğlu’nu kızdırırsa can güvenliği tehlikeye girer mi? 15 Haziran 2019 | 3.419 Okunma Unuttuk mu? Amerika, Cumhurbaşkanlığı korumaları için tabanca satılmasına bile izin vermemişti 14 Haziran 2019 | 2.538 Okunma VIP protokolü mü yoksa FETÖ’nün Amerika’daki misafirliği mi önemlidir? 13 Haziran 2019 | 3.060 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar 1 yorum