Donald Trump aklına ne eserse onu söylüyor ve herkesi tehdit ediyor

İç siyasetin fırtınalı günlerinden biraz uzaklaşıp nefes almanın en kolay yolu, ABD Başkanı Donald Trump'ın yaptıklarına ve söylediklerine takılmaktır..

Trump'ın davranışları ve söylemleri öylesine ciddiyetten uzaklaştı ki, onu bir rahatlatıcı ve güldürücü öğe olarak görmek galiba daha doğru olmaya başladı.
Trump'ın bir günlük marifetlerini sıralayalım:

Şimdi de Çin'e taktı
Trump, Fox News kanalına verdiği demeçte, Çin ile ABD arasındaki ticaret savaşından oldukça mutlu olduğunu, görevde olduğu sürece Çinin süper güç olamayacağını söyledi ve şöyle konuştu:.
"-Milyarlarca dolar alıyoruz. Net olarak görülüyor ki Çin bizim kadar iyi durumda değil. Çin´in ekonomisi çok iyi değil. Bizim ekonomimiz fantastik durumda. Eğer Hillary Clinton başkan olsaydı, şu an Çin bizden daha iyi durumda olurdu. Ama şimdi bize yaklaşamazlar bile. Ben görevde olduğum sürece, Çin asla süper güç olmayacak"YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Irak’tan sonra İran’da da kitleler sokaklara döküldü, iki ölü var 18 Kasım 2019 | 2.818 Okunma Bir insanın başarısı kadar diğer insanları öfkelendiren durum pek yoktur 17 Kasım 2019 | 129 Okunma ABD’nin Suriye özel temsilcisi Jeffrey de PKK/ PYD ile Kürtlerin aynı olmadığını anlamış 16 Kasım 2019 | 2.126 Okunma Washington’daki zirve ile Türk-Amerikan ilişkileri kopmaktan kurtarıldı 15 Kasım 2019 | 217 Okunma Son zirvede azil süreci yüzünden Trump’ın keyfi iyice kaçıktı 14 Kasım 2019 | 2.370 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar 1 yorum