'Ajans' kime bağlı?

Muhalefetin İstanbul adayının seçim sloganlarının FETÖ üretimi olması kimseyi şaşırtmıyor mu? Sufleyi veren kuşkusuz İmamoğlu’nun çalıştığı Ajans ama bu Ajans niye sürekli...

Muhalefetin İstanbul adayının seçim sloganlarının FETÖ üretimi olması kimseyi şaşırtmıyor mu? Sufleyi veren kuşkusuz İmamoğlu’nun çalıştığı Ajans ama bu Ajans niye sürekli FETÖ çağrışımlı slogan üretip görüntü servis ediyor? Farkında mı değiller yoksa geride özellikle mi FETÖ imzası bırakmak istiyorlar?  

15 Temmuz darbe girişiminin parolası olan “Yurtta sulh, cihanda sulh” sözlerini, 17-25 Aralık Yargı darbesinin “Her şey güzel olacak” sloganını kim üfledi İmamoğlu’nun kulağına? Ajans, İmamoğlu’na Kuleli’yi arkasına aldırtarak neyin mesajını vermek istedi?  

“Darbe” desen değil ucuz kaçıyor, “tehdit” desen fazlasıyla bayat. İmamoğlu farkında mı emin değilim ama “Ajans” hiç de İmamoğlu’na bağlı görünmüyor. Bu yüzden, İmamoğlu’nun “Ajans”ın komutlarını yerine getirirken dikkatli olması gerekir. Bir anda kendisini Guadio gibi manasız bir darbe prodüksiyonun tam ortasında bulabilir ki, buna hiç gerek yok.  

Tabii “Millet ittifakı” üyesi muhalefet partileri

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
40 kere söyleyin belki 'mağdur' olur 17 Mayıs 2019 | 1.650 Okunma 'Ajans' kime bağlı? 15 Mayıs 2019 | 1.967 Okunma 'Ahlaki üstünlük' meselesi  13 Mayıs 2019 | 1.429 Okunma Erdoğan'ı devirip, Sevr masası mı kuracaksınız? 10 Mayıs 2019 | 2.125 Okunma Müesses nizamın sanatçıları 08 Mayıs 2019 | 1.743 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar