'Ajans' kime bağlı?

Muhalefetin İstanbul adayının seçim sloganlarının FETÖ üretimi olması kimseyi şaşırtmıyor mu? Sufleyi veren kuşkusuz İmamoğlu’nun çalıştığı Ajans ama bu Ajans niye sürekli...

Muhalefetin İstanbul adayının seçim sloganlarının FETÖ üretimi olması kimseyi şaşırtmıyor mu? Sufleyi veren kuşkusuz İmamoğlu’nun çalıştığı Ajans ama bu Ajans niye sürekli FETÖ çağrışımlı slogan üretip görüntü servis ediyor? Farkında mı değiller yoksa geride özellikle mi FETÖ imzası bırakmak istiyorlar?  

15 Temmuz darbe girişiminin parolası olan “Yurtta sulh, cihanda sulh” sözlerini, 17-25 Aralık Yargı darbesinin “Her şey güzel olacak” sloganını kim üfledi İmamoğlu’nun kulağına? Ajans, İmamoğlu’na Kuleli’yi arkasına aldırtarak neyin mesajını vermek istedi?  

“Darbe” desen değil ucuz kaçıyor, “tehdit” desen fazlasıyla bayat. İmamoğlu farkında mı emin değilim ama “Ajans” hiç de İmamoğlu’na bağlı görünmüyor. Bu yüzden, İmamoğlu’nun “Ajans”ın komutlarını yerine getirirken dikkatli olması gerekir. Bir anda kendisini Guadio gibi manasız bir darbe prodüksiyonun tam ortasında bulabilir ki, buna hiç gerek yok.  

Tabii “Millet ittifakı” üyesi muhalefet partileri

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
ABD'yi bölgeden defediyoruz 14 Ekim 2019 | 2.947 Okunma Türkiye'nin en stratejik harekatı 11 Ekim 2019 | 2.786 Okunma Amerika'yı sarsan karar 09 Ekim 2019 | 2.845 Okunma 'Barış Pınarı' harekatı 07 Ekim 2019 | 2.672 Okunma Anaları bu kayıtsızlık öldürecek 04 Ekim 2019 | 2.552 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar