Comanchero’nun Hollanda ayağındaki Türk: Scorpion Necmi

İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya, hemen her gün uluslararası çapta bir uyuşturucu baronunun yakalandığını haber veriyor.Dün AB ve Brezilya’nın Mavi Bültenle aradığı Hırvatistanlı Christian...

İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya, hemen her gün uluslararası çapta bir uyuşturucu baronunun yakalandığını haber veriyor.

Dün AB ve Brezilya’nın Mavi Bültenle aradığı Hırvatistanlı Christian Piliç, Beşiktaş’ta; önceki gün de Hırvatistan tarafından Kırmızı Bültenle aranan Nedad Pekrak, Üsküdar’da yakalandı.

Bu ay Avusturalya merkezi ‘Comanchero’ adlı örgütün Türkiye ayağı çökertildi.

2 Kasım’da örgüt liderleri Hakan Ayık (Reis) ve Duax Hohepa Ngakuru’nun da yer aldığı Kırmızı Bültenle aranan beş kişi yakalandı.

İki gün sonra da Kırmızı Bültenle aranan Maximilan Rivkin ve Necmi Şaki gözaltına alındı ve tutuklandı.

Rivkin’in ‘Nikaloj Ankov’ adına düzenlenen Bulgar pasaportuyla Türkiye’de nasıl vatandaşlık alabildiğini geçen hafta yazmıştım.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Terim’in avukatı: Fatih hocanın 3-3.5 milyon doları kayıp  01 Aralık 2023 | 1.348 Okunma Seçil Erzan, fondaki AK Partili’nin yasak aşkıymış 30 Kasım 2023 | 7.840 Okunma Seçil’in çantacısının Bulgaristan trafiği  29 Kasım 2023 | 3.247 Okunma Dilan’ın örgütü var da Seçil’in yok mu? 28 Kasım 2023 | 2.401 Okunma Fatih Terim’in fonu diyerek dolandırdı 27 Kasım 2023 | 2.790 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar