Sayın Özgür Özel! Gayretullah’a dokunmaya kaç parmak kaldı?

Öte yandan elebaşı Fetullah, “Gayretullah’a dokunmasına dört parmak kaldı” demişti, ama onun hesabı tutmadı. Acaba Özgür Özel’e göre, Gayretullah’a dokunmaya kaç parmak kaldı?

Koronavirüs salgını her alanda olduğu gibi Meclis çalışmalarını da olumsuz etkiledi. Salgın nedeniyle Meclis’te grup toplantılarına ara verilmişti. Meclis’in tatile girmesi bu aranın epey uzamasına neden oldu. Yeni yasama yılı ile birlikte grup toplantıları da başladı. Cumhurbaşkanı Erdoğan, yaklaşık 7 ay sonra, geçen hafta çarşamba günü, partisinin grup toplantısında, milletvekillerine seslendi.

Erdoğan’ın uzun bir aradan sonra yaptığı grup toplantısını izledikten sonra Meclis’ten ayrılırken, basın kapısı önünde kurulan platformda, miting alanında konuşur gibi yüksek sesle ve heyecanla yapılan bir konuşma işittim. Kim konuşuyor, niye bu kadar yüksek sesle konuşuyor, diye kulak kabarttım. Sesinden konuşan kişinin CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel olduğunu anladım.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Kaset kumpasının amacı siyaseti dizayn idiyse, neticesi ne oldu? 11 Ocak 2021 | 378 Okunma İlk günkü aşkla bismillah 04 Ocak 2021 | 140 Okunma Gergerlioğlu hangi çıplaklığı örtüyor? 28 Aralık 2020 | 594 Okunma Görevimiz komünizm ile dövüşmek! 21 Aralık 2020 | 343 Okunma Fetullahçı teröristler niye bitmek bilmiyor? 14 Aralık 2020 | 1.687 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar