Pazar için Okuma Notları!..

Bana en çok sorulan sorudur, "Bu kadar konuyu nereden buluyorsun?." Oysa yazamadıklarımı bilseniz, yazdıklarım, içimde kalanların yanında solda sıfır.

Bu ülkede konu biter mi?. Bu yüzden en şaştıklarım da, bunca meraklı, okunası, tartışılası konu varken, ona buna söven yazılarla köşe dolduranlar.. Masa başında oturunca böylesi kolay oluyor zahir.. Millet de söveni okuyor zahir, seveni değil..
Neyse.. Tatil için masamı toplarken notlarıma daldım. Öyle birikmiş ki!. Öbür salıya eskir. O zaman, işte bir kaç satır, sayfaya sığdırabildiklerimden..

***

Başta Sabah ve Hürriyet, Allahın günü spor sayfalarına manşet bir "Galatasaraylı Röportajı" çıkıyor. Her gazetede ayrı imzayla, Feghouli diye başlamıştı. Ertesi gün baktım Onyekuru. Daha ertesi Muslera.. Gene hepsinde ayni laflar, ama, utanma var biraz ki, bu defa dandik imzalar yok.
Sırrı Milliyet'te çözdüm. Haberi meğer DHA, yani Doğan (Yoksa Demirören mi) dağıtırmış. Kaynak gösteren tek gazete onlar oldular. Alkış..

***

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Turizm Devlet Politikasıdır!. 18 Temmuz 2019 | 125 Okunma Jeff Bezos’u Türk sahillerinde ağırlamak.. 17 Temmuz 2019 | 325 Okunma O gecenin isimsiz kahramanı.. 16 Temmuz 2019 | 3.842 Okunma Garcia’ya Götürülecek Mektup!.. 14 Temmuz 2019 | 105 Okunma 15 Temmuz muhteşem direnişi olmasaydı.. 13 Temmuz 2019 | 2.140 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar