Ben ‘üçüncü aşı’mı oldum!..

Dün Medipol Hastanesi'nden gelen bir uzman (Dr. Abdullah Şumnu) eşliğinde, bir hemşire (Esra Akbulut), Caner'e ve bana üçüncü aşılarımızı yaptı. Ben ilk iki aşıyı Sinovac olmuştum. Doktorla daha...

Dün Medipol Hastanesi'nden gelen bir uzman (Dr. Abdullah Şumnu) eşliğinde, bir hemşire (Esra Akbulut), Caner'e ve bana üçüncü aşılarımızı yaptı.
Ben ilk iki aşıyı Sinovac olmuştum. Doktorla daha önce konuştum. Üçüncü aşı olarak BioNTech tavsiye ediliyormuş, ama o aşı, olanı biraz rahatsız ediyormuş..
"Klavyede yazı yazmamı engelleyecek kadar mı?" diye soruma, benden evvel BioNTech olan yardımcım Fatma cevap verdi.. "Ben bir hafta sol elimi kullanamadım.."
Bre aman.. Tek elli kalmam, benim bu yazıları yazamamam demek.. Telefonda anlattım randevu veren doktora.. "Ben iki Sinovac'tan sonra, haberim bile olmadan Kovid geçirmişim.
Tesadüfen test yaptırdık da ordan öğrendim. Geçen ay, antikor testi yaptırdım. 50'nin üstü 'Pozitif', 150...

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Bir Van cennetidir ki, eşi bulunmaz!.. 23 Ocak 2022 | 126 Okunma Spor turizmi cenneti Türkiye!.. 22 Ocak 2022 | 150 Okunma Bu nasıl habercilik?.. 21 Ocak 2022 | 319 Okunma Bir millet yaratmak!.. 20 Ocak 2022 | 400 Okunma Beş senelik bir şarkıdan bugün kopan kıyamet!.. 19 Ocak 2022 | 1.093 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar