Mesut Yılmaz başkan yardımcılığını ehli keyifliğinden mi kaybetti

30 Ağustos Zafer Bayramı münasebetiyle Beştepe’de düzenlelen resepsiyondan yansıyan fotoğrafı yanlış okuyanların kurduğu cümleleri görünce gülesim geliyor.O resepsiyona, eski başbakanlardan Tansu...

30 Ağustos Zafer Bayramı münasebetiyle Beştepe’de düzenlelen resepsiyondan yansıyan fotoğrafı yanlış okuyanların kurduğu cümleleri görünce gülesim geliyor.

O resepsiyona, eski başbakanlardan Tansu Çiller ve Ahmet Davutoğlu eşleriyle katılmıştı. MHP lideri Devlet Bahçeli de oradaydı. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Çiller ve Bahçeli ile verdiği fotoğraf “2019’a hazırlık” hatta, “Cumhurbaşkanı yardımcıları” şeklinde anlatıldı, sunuldu, tartışıldı.

Gerçi daha sonra hem Bahçeli hem Çiller spekülasyonları yalanladı ama tartışma bitmedi. (Bu arada kişisel görüşüm Sayın Bahçeli’nin Cumhurbaşkanlığı yardımcılığını hem hakettiğini hem de o görevi bihakkın yapacağını düşünmekteyim.)

Neyse devam edelim.

O fotoğrafların verildiği bölümü çok net gören bir yerden olup bitenleri izlemiştim.

Önce neler olduğunu hatırlatayım sonra da tartışmanın ne kadar yersiz olduğuna değineyim.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Çetin bir döneme girerken Türkiye’nin avantajları, Amerika’nın açmazları 22 Ocak 2021 | 1.137 Okunma Toplumu bakın nasıl kutuplaştırıyorlar 19 Ocak 2021 | 1.100 Okunma İttifaklar bu haliyle devam etmeyecek 15 Ocak 2021 | 1.298 Okunma Baltayı taşa vurarak gündem olmak 12 Ocak 2021 | 889 Okunma Amerikan rüyası, kabusa dönerken… 08 Ocak 2021 | 461 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar