Siz hepsiyle gurur duyabilirsiniz

Akıl alır gibi değil; vandalizm, anayasal düzeni tehdit, işgal, saldırı, yakıp yıkmak, cana ve mala kast, hükümeti çalışamaz hale getirmek gibi bir dizi suçun aynı anda oluştuğu ve terör oluşumlarının başı çektiği Gezi kalkışması davası beraatla sonuçlandı.

Kendileri bile “Mesele ağaç değil sen daha anlamadın mı?” diyerek gerçek niyetlerini izhar ederken mahkeme meselenin ağaç olduğuna hükmetti.

***

İnsan gerçekten hayret ediyor! Sadece ilk mahkemenin verdiği bu toptancı karara değil, hayret etmesiyle meşhur Abdullah Gül’ün “Gezicilerle büyük gurur duyuyorum” sözü de hayretlik... Madem o kadar gurur duyuyordun neden o günlerde desteğe gitmedin?

Ahmet Davutoğlu ise mağdur sıfatıyla düne kadar müdahil olduğu davadan ismini çekiğini açıkladı. Yani “artık ne mağdurum ne de müdahil” demiş oldu. İnsan gerçekten hayret ediyor ama hayretlik olan bu şahısların dün kara dedi

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Helal rızık ve bağışıklık 27 Mart 2020 | 3.297 Okunma 'Büyük kapanma'ya ruhun tepkisi 25 Mart 2020 | 2.899 Okunma “Sıcak para” ekonomisinin prensi 11 Mart 2020 | 3.046 Okunma İdlib'de yeni statükoyla yola devam 06 Mart 2020 | 3.243 Okunma İdlib'de bahar temizliği... 04 Mart 2020 | 2.815 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar