Yalın’a ilham veren Göcek eğlencesiyle konuşulacak

Tatilinizi huzurlu mu, yoksa eğlenceli mi alırdınız? 'Ben ikisinden de alırım' diyenlerdenseniz, bu kez rotamızı 'Bu kadar güzellik nasıl bir araya gelip aynı yerde toplanmış?' diyeceğiniz Göcek'e çeviriyoruz....

Tatilinizi huzurlu mu, yoksa eğlenceli mi alırdınız? 'Ben ikisinden de alırım' diyenlerdenseniz, bu kez rotamızı 'Bu kadar güzellik nasıl bir araya gelip aynı yerde toplanmış?' diyeceğiniz Göcek'e çeviriyoruz. İronik gelmesin; Göcek huzurun adresi, inziva köşesi olarak bilinse de, bu yaz ve bundan sonra eğlenceleriyle konuşulacak.
D-Resort Göcek; gurme restoranları, barları, SPA'sı, spor merkeziyle Göcek'e gelenlerin hem gündüzünü, hem gecesini en iyi şekilde planlıyor. Böylelikle ekstra bir plan yapmanıza gerek kalmıyor. Bisikletle kasabada dolaşma, yürüyüşe çıkma ya da eşsiz Göcek koylarının keyfini tekneyle çıkarma şansınız da var.

HAVALİMANINA 20 DAKİKA
Göcek'te gündüz kafanızın içindeki sesler bile diner, akşama doğru ise muhteşem bir günbatımıyla karşılaşırsınız. Q Lounge'ta Japon lezzetlerini tattıktan sonra, Can Hatipoğlu ve Hakan Kabil'in müzikleri eşliğinde sabaha kadar eğlenebilirsiniz. Göcek'in en güzel özelliklerinden biri de Dalaman Havaalanı'na 20 dakika olması. Yalın'ın şarkıları genelde bizi alıp uzaklara götüren, aşk dolu şarkılardır. O şarkılardan birçoğunun ilham yerinin Göcek olduğunu öğrendim. Yalın, D-Marin'deki teknesinde şarkı sözünü yazıyor, müziğini yapıyor, sabah yürüyüşe çıkıyor. Özetle; sanatına ve kendisine paha biçilemez bir yatırım yapıyor. Bazı şarkılar var ki, ilham kaynağının nerede olduğunu bilirseniz daha bir anlamlı olur. Yalın, Göcek yaşantısından bize harika eserler hediye ediyormuş da haberimiz yokmuş.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Sizce de yaş aldıkça değişmiyor muyuz? 24 Ocak 2021 | 67 Okunma Postmodern CEO avı 23 Ocak 2021 | 60 Okunma Eski sevgilinin yeni sevgilisini stalk’lama meselesi 17 Ocak 2021 | 68 Okunma Eyvah ambivalans mı oldum? 16 Ocak 2021 | 31 Okunma Uzaklarda arama ben her zaman evdeyim 16 Ocak 2021 | 27 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar