29 Mayıs 2018 burç yorumu Dolunay'a dikkat

29.05.2018 burç yorumu dolunaylar netleşmeleri, ortaya çıkışları anlatır. Yeni aylar da hayatımıza atılan tohumlar Dolunay'da ortaya çıkar. Saat 17:20'de meydana gelecek bu Dolunay Yay, doğum haritalarımızda...

29.05.2018 burç yorumu dolunaylar netleşmeleri, ortaya çıkışları anlatır. Yeni aylar da hayatımıza atılan tohumlar Dolunay'da ortaya çıkar. Saat 17:20'de meydana gelecek bu Dolunay Yay, doğum haritalarımızda hangi evlerimizdeyse o konularla ilgili bizleri etkileyecektir. Maddi konuların hakim olduğu, daha neşeli ve hevesli hissedebileceğimiz bir Dolunay. Yay burcu temalarının hakim olduğu, özgür, maceracı ve olaylara ise yükselende Akrep burcu olduğu için gözü kara cesurca atılabileceğimiz, fanatikleşebileceğimiz bir Dolunay olacaktır.
Bu Dolunay önemli sabit yıldızlarla kavuşum yapıyor, kraliyet yıldızları karşılıklı birbirleriyle gergin halde olacaklar, dolayısıyla takıldığımız alanlarda daha savaşçı olmamamızı da sağlayacaklar. Fakat bu yıldızlar olayları abartılı hale getirirsek bizleri olduğumuzdan farklı bir konuma da taşıyabilirler. Hırslarımızın ya da başarılarımızın esiri olmak, gereğinden fazla cesur davranmak beraberinde olmadık sorunlarla baş etmemize de neden olabilir. Spor, basın yayın, din ve terör konularıyla ilgili meseleler, hukuki konular, yurtdışı seyahatleri, yabancı ülkelerle ilgili meseleler ve bu ülkelerle yapılan anlaşmalar ve bu ülkelerle ticaret, önemli açıklamalar gizli saklı konuların birden ortaya dökülmeleri vb gibi konular gündeme hakim olabilir, gereksiz fanatik saldırılar, ya da fanatik dini meseleler, fanatik taraf tutmak özellikle görüş ayrılıkları olmadık sorunlara yol açabilir. Yükselen yöneticisi Mars Kova burcunda ve artık herkes gerçeklik isteyecek ve gerekirse özgürlüğü ve için gözü kara hareket edecek tabii Uranüs ile olan karesini göz önüne alırsak, toplumsal olaylarda ani beklenmedik fanatik olaylar belirginleşebilir. Venüs Satürn arasındaki karşıtlık hala ilişkilerde mesafe ve soğukluğa sebep oluyorken gökyüzündeki büyük su üçgeninin desteği, önemli işlerde başarı ve huzuru sağlayacaktır, fakat gereksiz inatçılık sürdürmemiz şartıyla, .. neşeyle ve mutlu kalın.

Koç ve Yükselen Koçlar: Sevgili Koçlar, bu dolunay sizleri eğitim hukuki meseleler ve seyahatler, medya ilgili bir netliğe kavuşturacak. Maddi konularla ilgilide önemli değişimler yaşayabilir, hedeflerinizle ilgili daha gözü kara davranacak, sorunlarla baş edebilecek cesareti kendinizde bulabileceksiniz.

Boğa ve Yükselen Boğalar: Sevgili Boğalar, bu dolunay sizleri borç ödemeler, veya kredilerle ilgili konularda etkileyecek .Önemli bir yapılanmaya gidebilir, eklediğiniz kaynaklarla ilgili netleşmeler yaşayabilirsiniz.

İkizler ve Yükselen İkizler: Sevgili ikizler, ilişkilerinizle ilgili cesur davranabilir, aranızdaki meselelere bir netlik getirebilirsiniz. Hayatınızdaki kişi veya onun sağlığı, yada işleri yada ortaklaşa konularla ilgili meseleler önem kazana bilir. Maddi konulara ve ödemeler biraz dikkat etmekte fayda var. Sağlığınızla ilgili önemli gelişmeler yaşanabilir.

Yengeç ve Yükselen Yengeçler: Sevgili Yengeçler, sağlık konuları veya iş konuları sizler içinde önemli olacaktır. Özellikle aşk meseleleri netliğe kavuşacak bu dolunayda. Sağlık problemleri olanlar ihmal etmemeli, veya bazı endişeleri olanlar netliğe de kavuşacaklardır.

Aslan ve Yükselen Aslanlar: Sevgili Aslanlar, yapacağınız organizasyonlar, çocuklarınız yada aşk meselelerinizle ilgili konular netliğe kavuşacak. Spora başlamak ve karar vermek sosyal hayatınız ve çevrenizle ilgili önemli kararlar almak için harika bir zaman dilimi olacaktır.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
7 Kasım Çarşamba 2018 günlük burç yorumları Akrep burcu Yeni Ay'a geçiyor! 07 Kasım 2018 | 81 Okunma 5 Kasım Pazartesi günlük burç yorumları 2018 Ay terazi burcunda keyfiniz kaçabilir! 05 Kasım 2018 | 68 Okunma 2 Kasım Cuma günlük burç yorumları 2018 Ay Aslan burcunda güne pozitif başlayın! 02 Kasım 2018 | 99 Okunma 30 Ekim 2018 günlük burç yorumları duygusal ve ailevi duygular ön planda! 30 Ekim 2018 | 69 Okunma 29 Ekim Pazartesi 2018 günlük burç yorumları milli coşkular yaşanacak! 29 Ekim 2018 | 62 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar