2 Kasım Cuma günlük burç yorumları 2018 Ay Aslan burcunda güne pozitif başlayın!

Aslan Burcunda ki Ay, bugün sabah erken saatlerde Venüs ile keyifli bir açı yaptıktan sonra boşluğa girecek. Güne keyifli ve olumlu bir enerji ile başlayacağız. Ay daha sonra boşluğa girecek, sabah 07:48 de Başak Burcuna...

Aslan Burcunda ki Ay, bugün sabah erken saatlerde Venüs ile keyifli bir açı yaptıktan sonra boşluğa girecek. Güne keyifli ve olumlu bir enerji ile başlayacağız. Ay daha sonra boşluğa girecek, sabah 07:48 de Başak Burcuna geçip, İlk açısını Uranüs ile yapacak. Gün bizleri sürprizleri ile bekliyor olacak. Ay Başak Burcundayken Titiz, detaycı, pratik ve fakat eleştirisel bir ruh halinde olabileceğiz. Bu iki gün işlerimizi ve ilişkilerimizi düzen sokmaya çalışacağız. Venüs Terazide Retro yapmakta, dolayısıyla birlikteliklerimize de yansıtacak, aşırı eleştirisel davranmamıza da neden olabilecektir. Ani kopuşlar yaşanabilir. Sabah saatleri, Ay’ın, Merkür ile karesi, gereksiz atışmalara, pot kırmalara, iletişimle ilgili konularda, gerginliklere neden olabilecektir.

Zamanında yetişmemiz gereken yere gidemeyebilir, bazı engellerle de karşılaşabiliriz. Aşırı rahat eleştirisel olmak, beklemediğiniz sonuçlar doğurabilir. Maddi konularla ilgilide bankacılık işlemlerinde de bu saatlerde dikkat etmekte fayda var. Saat 16:24 Ay, Satürn üçgen açısı, kadın figürlerin desteğini sağlarken, önemli işlerimizi sabırla halletmemiz içinde kolaylık sağlayacaktır. Özellikle düzene sokmak istediğimiz, konular, anlaşmalar, evrak işleri yada maddi konularla ilgili kararlar almak oldukça doğru olacaktır. Sağlıkla ilgili konular var ise bugün gerekli kararları alıp uygulamaya koyabileceğiz, gerekli bir tedavi dönemine de, başlayabileceğiz. Özellikle önemli kurumlarla işi olanlar, evrak işleri olanlar, bugünden ve bu saatlerden faydalanabilir.

Koç ve Yükselen Koçlar: Sevgili Koçlar, günlük koşuşturmalarınızı bir düzene koyabilir, sağlıkla ilgili konuların üstüne düşebiliriz. Eğitim veya seyahatle ilgili planlarınız var ise bazı sorunlar yaşayabilirsiniz. Öğlen ve sonrası önemli kişilerden alacağınız destekle keyfiniz yerine gelecektir. İkili
ilişkilerinize ise dikkat etmekte fayda olacaktır.

Boğa ve Yükselen Boğalar: Sevgili Boğalar, yapacağınız organizasyonlar, varsa çocuklarınızla ilgili işleri yoluna koymanız gereken bir gün olacaktır. Öğlen saatleri maddi konularla ilgili bazı sorunlar yaşayabilirsiniz. Alacağınız sağlam kararlar ve atacağınız sağlam adımlarla günü daha rahat kapatacaksınız.

İkizler ve Yükselen İkizler: Sevgili ikizler, ailevi konuların yada aile büyüklerinizle ilgili konuların ön planda olduğu bir gün olacaktır. Partnerinizle yada ortaklaşa iş yaptığınız kişilerle ilgili bazı konularla anlaşmazlıklara düşebilirsiniz, üstünde çok durmamalısınız, öğlen ve sonrası alacağınız kararlar daha rahatlayacak, işlerinizi bir düzene koyabileceksiniz.

Yengeç ve Yükselen Yengeçler: Sevgili Yengeçler, iletişime dikkat etmeniz gereken bir gün olacak. Yakın çevreniz, yakın arkadaşlarınız veya kardeşlerinizle ilgili yada onların sorunlarıyla ilgili bazı anlaşmazlıklar, canınızı sıkabilir. Seyahat planları yapanlar, bazı engellerle karşılaşabilir, sevdiklerinizin sağlık sorunlarıyla uğraşmak durumunda kalabilirsiniz.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
7 Kasım Çarşamba 2018 günlük burç yorumları Akrep burcu Yeni Ay'a geçiyor! 07 Kasım 2018 | 148 Okunma 5 Kasım Pazartesi günlük burç yorumları 2018 Ay terazi burcunda keyfiniz kaçabilir! 05 Kasım 2018 | 161 Okunma 2 Kasım Cuma günlük burç yorumları 2018 Ay Aslan burcunda güne pozitif başlayın! 02 Kasım 2018 | 195 Okunma 30 Ekim 2018 günlük burç yorumları duygusal ve ailevi duygular ön planda! 30 Ekim 2018 | 135 Okunma 29 Ekim Pazartesi 2018 günlük burç yorumları milli coşkular yaşanacak! 29 Ekim 2018 | 144 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar