RTÜK kimin hizmetinde?

Bundan 14 ay önceydi. PKK, İstanbul'un ortasında, Beşiktaş stadının yakınlarında iki ayrı bomba patlatmıştı. Bu hain terör saldırısında 44 vatandaşımız hayatını kaybetmiş...

Bundan 14 ay önceydi.
PKK, İstanbul'un ortasında, Beşiktaş stadının yakınlarında iki ayrı bomba patlatmıştı.
Bu hain terör saldırısında 44 vatandaşımız hayatını kaybetmiş, yüzlerce insanımız da yaralanmıştı.
Beşiktaş'la Bursaspor arasında oynanan maçın hemen ardından yaşandı bu elim olay. Bu kez PKK terörünün kurbanları futbol seyircileri ve maçı izlemeye gelen taraftarları korumak için görev yapan emniyet mensuplarıydı.
O gece her birimiz dilimiz döndüğünce teröre teslim olmayacağımızı çıkıp ekranlarda haykırdık. PKK'nın amacına ulaşamayacağını, bu milleti yıldıramayacağını, sömürgeci efendilerinin emriyle 15 Temmuz'un öcünü almak için uğraştığını söyledik.
Şükürler olsun ki bu millet bu hain terör örgütüne taviz vermedi. Milletin temsilcileri bu örgütün inlerine girdi. Girmeye de devam ediyor.
Terörü kaynağında kurutma stratejisi çerçevesinde önce Fırat Kalkanı Harekâtı'yla, sonra Zeytin Dalı Harekâtı'yla yol alındı.
Önümüzde daha alınacak yol olsa da, girdiğimiz yolun bizi nereye götüreceğini iyi biliyoruz.
Milletin seferberlik ruhu ve siyasi iradenin kararlılığı sayesinde bu yoldan bizi kimse geri döndüremeyecek.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Başkan Erdoğan’ın Afrika ziyareti 25 Temmuz 2018 | 7.633 Okunma Bu zulüm düzeni yıkılacak elbet 23 Temmuz 2018 | 5.794 Okunma İsrail’in tehlikeli oyunu 21 Temmuz 2018 | 4.673 Okunma Kendi sesimize kulak verelim, dış seslere değil 19 Temmuz 2018 | 4.759 Okunma Hesaplaşmamız sürmeli 18 Temmuz 2018 | 6.239 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar