Kontrolsüz Kemal Efendi

15 Temmuz öncesinde "emin olun bunun yurtdışına çıkmaktan başka bir çaresi yoktur, Erdoğan'ı kastediyorum. Fakat kaçsa bile biz onu bulup getireceğiz. Yargılanacak" diyen kişi kimdi?Tabii ki Kemal...

15 Temmuz öncesinde "emin olun bunun yurtdışına çıkmaktan başka bir çaresi yoktur, Erdoğan'ı kastediyorum. Fakat kaçsa bile biz onu bulup getireceğiz. Yargılanacak" diyen kişi kimdi?
Tabii ki Kemal Kılıçdaroğlu!
FETÖ'nün 17 Aralık 2013'te yapmaya kalktığı yargı ve emniyet darbesine atıfla "17 Aralık benim doğum günümdür" diyen kimdi?
Tabii ki Kemal Kılıçdaroğlu!
Partisinin TBMM'deki grup toplantısında FETÖ'nün montaj kasetlerini dinleten, FETÖ'nün karanlık savcısı Celal Kara'ya övgüler yağdıran kimdi?
Tabii ki Kemal Kılıçdaroğlu!
Peki, 30 Mart, 10 Ağustos, 7 Haziran ve 1 Kasım seçimleri öncesinde FETÖ'nün ihtiyaç duyduğu yalanları seçim meydanlarında söyleyen kimdi?
Tabii ki Kemal Kılıçdaroğlu!
Darbeye ortam hazırlamak için FETÖ'yle işbirliği halinde hareket eden PKK'nın ve DEAŞ'ın 15 Temmuz öncesindeki her terör faaliyeti sonrasında "katil devlet" iması yapan kimdi?
Tabii ki Kemal Kılıçdaroğlu!
FETÖ'nün devlete karşı cürümleri, terör faaliyetleri ayan beyan ortaya çıktıktan sonra bile, devletin FETÖ'yle mücadelesini kötürüm hale getirmek için uğraşan kimdi?
Tabii ki Kemal Kılıçdaroğlu, namı diğer Kontrolsüz Kemal Efendi!
İşte bu kişi şimdi çıkmış, "15 Temmuz kontrollü bir darbedir" diyor.
Yani "tiyatro" imasında bulunuyor.
Tam da Batı'daki şer odaklarının bu milletin 15 Temmuz'da yazdığı diriliş destanını itibarsızlaştırmak için çırpındığı bir dönemde sergileniyor bu sahne.
Bu lafı ilk kim, ne zaman söylemişti?

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Başkan Erdoğan’ın Afrika ziyareti 25 Temmuz 2018 | 7.633 Okunma Bu zulüm düzeni yıkılacak elbet 23 Temmuz 2018 | 5.794 Okunma İsrail’in tehlikeli oyunu 21 Temmuz 2018 | 4.673 Okunma Kendi sesimize kulak verelim, dış seslere değil 19 Temmuz 2018 | 4.759 Okunma Hesaplaşmamız sürmeli 18 Temmuz 2018 | 6.239 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar