Arınç’a, Arslan’a, Ensarioğlu’na yoksa kime olur ki?

AK Parti Merkez Yürütme Kurulu’nun (MYK) son toplantısında konuşulanların bir bölümü dışarı sızdı.

AK Parti Merkez Yürütme Kurulu’nun (MYK) son toplantısında konuşulanların bir bölümü dışarı sızdı. Buna göre toplantıdan demokrasi seferberliğine, hukuk reformuna dair kararlar beklenirken, İhsan Arslan’a bir söyleşide yaptığı açıklamalar nedeniyle “disiplin soruşturması” çıktı. Aynı günlerde Bülent Arınç’ın bir söyleşide söyledikleri nedeniyle Cumhurbaşkanlığı Yüksek İstişare Kurulu’ndan istifaya zorlandığını, Galip Ensarioğlu’nun bir teröristin ailesine başsağlığına gittiği için terör soruşturmasına tabi tutulduğunu da unutmamak lazım.

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, MYK toplantısında Arınç'a da İhsan Arslan'a da çok üzüldüğünü söylemiş. Arınç'ın "incindim" dediğini anımsatıp kendisinin de Arınç'a incindiğini vurgulamış.

Bu köşe yazısını aşağıdaki linke tıklayarak sesli bir şekilde dinleyebilirsiniz

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Çifte standart mı kasıt mı? 02 Aralık 2022 | 667 Okunma Erdoğan’ın büyük başarısı! 30 Kasım 2022 | 5.989 Okunma Bir “kadına şiddet” tanıklığı 28 Kasım 2022 | 712 Okunma Önemli ve tuhaf istatistikler 26 Kasım 2022 | 476 Okunma Bacasız sanayi ne durumda? 25 Kasım 2022 | 801 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar