Arınç’a, Arslan’a, Ensarioğlu’na yoksa kime olur ki?

AK Parti Merkez Yürütme Kurulu’nun (MYK) son toplantısında konuşulanların bir bölümü dışarı sızdı.

AK Parti Merkez Yürütme Kurulu’nun (MYK) son toplantısında konuşulanların bir bölümü dışarı sızdı. Buna göre toplantıdan demokrasi seferberliğine, hukuk reformuna dair kararlar beklenirken, İhsan Arslan’a bir söyleşide yaptığı açıklamalar nedeniyle “disiplin soruşturması” çıktı. Aynı günlerde Bülent Arınç’ın bir söyleşide söyledikleri nedeniyle Cumhurbaşkanlığı Yüksek İstişare Kurulu’ndan istifaya zorlandığını, Galip Ensarioğlu’nun bir teröristin ailesine başsağlığına gittiği için terör soruşturmasına tabi tutulduğunu da unutmamak lazım.

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, MYK toplantısında Arınç'a da İhsan Arslan'a da çok üzüldüğünü söylemiş. Arınç'ın "incindim" dediğini anımsatıp kendisinin de Arınç'a incindiğini vurgulamış.

Bu köşe yazısını aşağıdaki linke tıklayarak sesli bir şekilde dinleyebilirsiniz

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Kılıçdaroğlu: 80 öncesini çağrıştırıyor 20 Ocak 2021 | 4.573 Okunma Direklerdeki Erdoğan fotoğrafları neyin sigortası? 18 Ocak 2021 | 4.640 Okunma Davutoğlu: 4 yıl içinde ülkeyi 90’lara götürdüler 16 Ocak 2021 | 2.637 Okunma Atatürk’ün gözbebeği yeniden aramızda 15 Ocak 2021 | 1.003 Okunma Erdoğan’ın yol haritası 13 Ocak 2021 | 9.015 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar