"Gazetecilik yan gelip yatma mesleği değildir"

Barış Pınarı Harekâtı'nın altıncı gününe girdik. Aklımda kalan laflar ve beynime yerleşen görüntüler karşısında ikilem yaşıyorum.Önce tersten başlayayım. Filistin'in Arap...

Barış Pınarı Harekâtı'nın altıncı gününe girdik. Aklımda kalan laflar ve beynime yerleşen görüntüler karşısında ikilem yaşıyorum.

Önce tersten başlayayım. Filistin'in Arap Ligi'nde kullandığı kınama oyu canımı acıttı. Onun kadar KKTC Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı'nın sözleri daha beterdi.

İçerideki kanı bozukları ise ciddiye almıyorum. Niyetleri belli. Her şeyleri bozuk.

Gururlarımız

Millî futbol takımının Fransa'da, varını yoğunu ortaya koyacağından şüphem yok. Bu ekibe bir ferdi sporcumuz katıldı; İbrahim Çolak. Jimnastik Dünya Şampiyonu oldu. Birincilik kürsüsünde İstiklal marşımız çalınırken verdiği asker selamı bir tık daha öndeydi.

Yatma meselesi

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Adam ajan, evi İstasyon 13 Kasım 2019 | 1.247 Okunma ​​​​​​​Siyasetin Var Odası 12 Kasım 2019 | 96 Okunma ​​​​​​​Ata'nın ikametgâhı ve 11 milyon ağaç... 11 Kasım 2019 | 307 Okunma ​​​​​​​Ata'mızı minnet ve özlemle anıyoruz 10 Kasım 2019 | 104 Okunma ​​​​​​​Altyapı herkese şart 09 Kasım 2019 | 82 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar