Müzmin aşıklar yollarını ayırdı!

Sosyetik çiftler arasında yaprak dökümü maalesef devam ediyor! Ardı ardına gelen ayrılık ve boşanma haberlerine yine herkesin çok şaşıracağı bir yenisi eklendi!

90'lı yılların ünlü mankeni Melis Murathanoğlu ile iş adamı Osman Merzeci, 12 yıllık ilişkilerine noktayı koydu. Hoş, Ocak 2008'den bu yana flört eden aşıkların bir süredir zaten araları nanemollaydı. İlişkilerinde birkaç defa böylesi tatsızlıklar yaşadıkları için bunu da atlatırlar diye düşünüp yazmamıştım. Maalesef bu seferki ciddiymiş. Nişantaşı'nda birlikte yaşayan çift, evlerini de ayırmış. Kısmet tabii ama bu kez barışmaları biraz zor görünüyor!

BABASININ
YOLUNDA
Eşi Engin Altan Düzyatan ve bir grup arkadaşıyla gittiği Kuzey Kutbu tatilinden dönen Neslişah Düzyatan, önceki gün Instagram adresinden bu fotoğrafı paylaştı. Altına da, fotoğrafın oğlu Emir Aras'a ait olduğunu yazdı. 

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
‘Zorlu’ başlayan evlilik sona eriyor 28 Ekim 2020 | 15 Okunma Yeni aşk belgelendi 27 Ekim 2020 | 91 Okunma Paris’te övündü Türkiye’de yalanladı 26 Ekim 2020 | 241 Okunma İddiaları takmıyor yürümeye devam ediyor 16 Ekim 2020 | 33 Okunma Yılların etkisini yüzünden sildirdi 15 Ekim 2020 | 58 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar