İlk aşk tatiline çıktılar

Cem Yılmaz ile yaklaşık iki aydır flört ettiği Defne Samyeli'nin cicim ayları mutlu-mesut devam ediyor. Birliktelikleriyle magazin gündemine oturan ve aynı evde yaşama kararı aldıkları konuşulan çift, tatil sezonunu...

Cem Yılmaz ile yaklaşık iki aydır flört ettiği Defne Samyeli'nin cicim ayları mutlu-mesut devam ediyor. Birliktelikleriyle magazin gündemine oturan ve aynı evde yaşama kararı aldıkları konuşulan çift, tatil sezonunu açtı. Geçen yıl, 'Arif V 216' filminin çekimleri nedeniyle pek tatil yapamayan Yılmaz'ın bu yazı kendine ayıracağı konuşuluyordu; galiba doğru. Hafta sonu Yılmaz'ın Bodrum Cennet Koyu'nda bulunan Mandarin Oriental'daki 640 metrekarelik villasına giden aşıklar, Haziran sonuna kadar burada tatil yapacakmış. İstanbul'da aynı evde yaşayacak olan Yılmaz ile Samyeli, tatilin yanı sıra birlikte yaşayıp yaşayamayacaklarını da test etme imkanı bulacak.

MEŞHUR EŞEK SÜTÜ SABUNUNDAN ALDI
Bodrum'da yaşayan bir arkadaşım, önceki gün ünlü çifti, İstanbul'un elitlerinin yanı sıra Kate Moss ve Naomi Campell gibi dünyaca ünlü yıldızların da favori adresi olan Hatice Teyze'de görmüş.
Aşıklar, bol bol alışveriş yapmış.
Geçtiğimiz yaz fazla kilolarıyla magazin sayfalarını süsleyen, sıkı bir diyet ve sporla dört ayda 17 kilo veren Cem Yılmaz, neredeyse dükkandaki tüm yağ çeşitlerinden almış. En çok da, Hatice Teyze'nin meşhur eşek sütü sabunundan satın almış. Anlaşılan Yılmaz, kilo vermenin motivasyonuyla kendine çok iyi bakmaya başlamış.
YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Maskelerini takıp alışverişe çıktılar 10 Temmuz 2020 | 42 Okunma İşte 23 yıllık evliliği bitiren muhasebeci 09 Temmuz 2020 | 5 Okunma Sevgilisinin yatında çocuklarıyla tatilde 08 Temmuz 2020 | 261 Okunma Çocukları için ölümü göze aldılar! 07 Temmuz 2020 | 69 Okunma Oteli icradan satışa çıkacak 06 Temmuz 2020 | 180 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar