Dünya jet-set’ini bir araya getirdiler

Bir yıl içinde 1.333 milyar dolarlık mülk satın alan Serdar Bilgili ile Amerikalı ortağı Michael Shvo, Tommy Hilfiger ile Doğuş Grubu'ndan satın aldıkları Miami'deki The Raleigh Miami Beach'i renove edip önceki akşam bir davetle açtılar.

Ortaklar, sekiz ay önce satın aldıkları Miami'nin en önemli otelini, şehrin en güzel zamanına yetiştirmeyi de başardılar. Art Basel Miami için dünya jet-set'i Miami'ye göçmüşken, otellerinin yarım dönümlük bahçesinde, 'Les Lalanne' olarak anılan Fransız çağdaş sanatçı Claude Lalanne ve eşi François- Xavier Lalanne'nin sanat enstalasyonunu sanatseverlerin beğenisine sundular.

TÜRKLER DE VARDI
Bilgili ile Shvo, aynı zamanda Art Basel'in paralel etkinliği olan enstalasyonu görmek için gelen dünyaca ünlü isimleri otellerinde ağırladı. Ortakların konukları arasında Türkiye'den de birçok ünlü isim vardı.


YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Ünlü modacılar da virüsten kaçamadı! 27 Kasım 2020 | 32 Okunma Beyhan Benardete’ye 1 ay yaklaşamayacak 26 Kasım 2020 | 55 Okunma Eve değil otele kapandılar ölümle dans ediyorlar! 25 Kasım 2020 | 103 Okunma Evliliklerini kurtardılar 24 Kasım 2020 | 69 Okunma Yıl dönümünde ‘evet’ diyecekler 23 Kasım 2020 | 91 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar