ÇOK OKUNAN YAZARLAR

Aşklarını sosyal medyadan ifşa ettiler

Bir haftadır magazin basınında ünlü şarkıcı Deniz Seki ile yeme-içme sektörünün parlayan yıldızı Jüpiter Group'un patronu Tayfun Topal'ın aşkı konuşuluyor ama onlar hep susuyordu .

Bülent Cankurt
Bülent Cankurt Sabah Gazetesi
21 Mayıs 2018 | 44
Bir haftadır magazin basınında ünlü şarkıcı Deniz Seki ile yeme-içme sektörünün parlayan yıldızı Jüpiter Group'un patronu Tayfun Topal'ın aşkı konuşuluyor ama onlar hep susuyordu. Sonunda hafta sonu, ikisi de sosyal medyadan aşklarını ifşa etti. Birlikte çektirdikleri fotoğrafı sosyal medya hesaplarından paylaşıp altına kalp emojileri koyunca, aşkları da resmileşmiş oldu. Hazine, People, Grey, Charter Pub ve X Beach gibi İstanbul ve Bodrum'un en popüler mekanlarının sahibi Tayfun Topal'ı yıllardır tanırım ve ilk kez bir aşkını ifşa ettiğini görüyorum. Demek ki, Deniz Seki ile büyük bir aşk yaşıyor ve bunu da gizleme gereği duymuyor.

ÇEŞME'DE BAŞLAYAN AŞK BODRUM'DA DEVAM EDİYOR
Bu arada, Çeşme-Alaçatı'da temelleri atılan Tayfun Topal-Deniz Seki aşkının Bodrum'da devam ettiğini öğrendim. Aşıklar, hafta sonu için Bodrum'a gitmiş. Mandarin Oriental'da kalan aşıklar, bir taraftan tatil yaparken, diğer taraftan da çalışmış. Tayfun Topal, geçen kış İstanbul'un en gözde mekanı olan People'ın yazlığını 7 Haziran'da Bodrum Kuum Otel'de açacak. Deniz Seki de haftada iki gün orada sahneye çıkacak. Aşıklar, Bodrum'da romantik bir tatil yaparken, People'ın hazırlıklarıyla da uğraşmış.
Bugün İstanbul'a dönecek olan Tayfun Topal ile Deniz Seki'nin aşkı daim olur inşallah. Baksanıza ne kadar mutlu görünüyorlar... Devamını Oku
Diğer Yazıları
DAHA FAZLA SONUÇ GÖSTER