ÇOK OKUNAN YAZARLAR

Filtresizlik mi? Saçmalama, bu ne cüret!

Yani aslında bütün kabahat Demet Evgar'ın canım .

Ayşe Özyılmazel
Ayşe Özyılmazel Sabah Gazetesi
07 Aralık 2017 | 111

Yani aslında bütün kabahat Demet Evgar'ın canım... Kendin gibi olmak, bedeninle barışık takılmak, filtre kullanmaya gerek görmemek ne demek! Bu ne hadsizlik eyyyyy ve de heeeeyyyy Demet Evgar!
Bizimla deyılsın, out'sun, düzenimizi bozamazsın, demodesin! Yahu sen kendini ne zannedersin?
Konuyu bilmeyenler için hemen anlatıyorum: Geçen hafta vizyona giren, Gülse Birsel'in yazdığı 'Aile Arasında' filminin başrolünde oynayan Demet Evgar, galada çektirdiği fotoğrafı sosyal medyada paylaşmış. Yeşil straplez elbisesi, kızıl saçları ve cool bakışlarıyla nefis! Zaten Demet Evgar her haliyle nefis; akıllı, komik, güzel, seksi, eğlenceli, yetenekli...
Peki sonra ne olmuş? Elbisenin tasarımcısı Cengiz Abazoğlu, Instagram'da Evgar'ın aynı pozunu paylaşmış ve fotoğraftaki Demet Evgar, 'şimdi gel de gör beni bambaşka biri' olmuş! Sanırsınız karton karakter 'Jessica Rabbit'! Beli yarı yarıya ince, bacaklar uzatılmış, elbiseye ütü çekilmiş.
Yani benim bildiğim bu işin tabiatı şöyledir; elbiseyi giyen kişi, kendine binbir fotoşop çeker. Ancak burada sanatçımız, neyse o halini sevip işleme gerek duymazken, elbisenin tasarımcısı, üstelik Demet Evgar gibi bir kadını düzeltmeye ihtiyaç duyuyor (Hakaret mi, büyük hakaret!)

'NE VAR Kİ BİRAZ İNCELMİŞ'

Al sana fotoşok! Peki Cengiz Abazoğlu ne demek istiyor?
'Demet Evgar da olsan, günümüz standartlarında yeterince güzel değilsin' mi?
'Çöp gibi olmazsan elbiseme layık değilsin' mi?
Ya da 'Kim takar Demet Evgar'ı! Ben elbisemin havasına, sunumuna bakarım şekerim' mi?
Sormuşlar Cengiz Abazoğlu'na, "Bu fotoşopa neden ihtiyaç duydunuz?" diye...

Devamını Oku