HDP'yi kapatmak bir çözümdür!

Millî birliğimize aykırı her harekete öncülük eden eski Marxist yeni sol liberallerin şişkin egolarından fazla etkilenen yazarlarımız var. Bir yazarımız: "Parti kapatarak, demokratik temsili kısıtlayarak demokratik...

Millî birliğimize aykırı her harekete öncülük eden eski Marxist yeni sol liberallerin şişkin egolarından fazla etkilenen yazarlarımız var. Bir yazarımız: "Parti kapatarak, demokratik temsili kısıtlayarak demokratik dünyaya ters gitmek hem ekonomi ve diplomasiyi olumsuz etkiliyor, hem örgütün propaganda ve lobi çalışmalarına zemin kazandırıyor." diyor.(Taha Akyol, "HDP'yi kapatmak", Karar, 27 Ocak 2021)

Sanki bir parti hoşa gitmiyor, kapatılması isteniyor.

Yazarımızın, son zamanlarda HDP'nin kapatılmasında bir parti başkanına duyduğu farklı hissiyat, belki karşı tavır koymasına sebep olabilir. (Taha Bey'in serdettiği fikirleri tenkidimiz, kendisine, isim verilerek yapılan asla kabul edilemez saldırılardan azade olduğunu hususiyetle belirtmek isterim.)

Biz HDP'nin kapatılması gerektiğine dair "HDP kapatılmalıdır!" başlığıyla ilk yazımızı 13 Ekim 2014'te yayınladık. Daha sonra HDP'nin kapatılması dillendirilmeye başlandı.

PKK'dan çocuklarını isteyen anneler neden HDP il binasının önünde bekleşiyorlar ve yakalanan, teslim olan militanlar neden HDP'yi işaret ediyorlar?!

Biz, suçtan ve suçun karşılığı cezadan bahsediyoruz.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Atatürk milliyetçidir 04 Şubat 2021 | 171 Okunma Sen kimin uşağısın?! 03 Şubat 2021 | 602 Okunma Tuğrul Bey ne dedi, fırsatçılar ne anladı? 02 Şubat 2021 | 267 Okunma Milliyetçiliğin azgını nasıl olur? 01 Şubat 2021 | 335 Okunma Eğer Saray, isterse CHP'yi susturabilir 31 Ocak 2021 | 587 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar