'Biz Hep Birlikte TÜRKİYE'yiz!'

Bunlar Osmanlı'yı kafaya takmışlar. Osmanlı yok! Mazide kaldı. Dönmeyecek! Böyle bir devlet, böyle bir imparatorluk olmayacak!

 Yeni Türkiye kuruldu ve inşallah devam edecek. 100 sene geçti, hâlâ aynı mavalı okuyorlar.

Bunların kafalarında en büyük tarihçi Kadir Mısıroğlu. Öncesi ve sonrasına, ilme bakmıyorlar. Yeter ki, zihin yapılarına hitap etsin. "Keşke Yunan galip gelseydi." demesinden gaşyolurlar. 

Bunların kafalarında en büyük fikir adamı ise Nuri Pakdil. Meşhur absürt selâmını en tepedeki Zat-ı Muhterem bile alkışlıyor: "Siz değerli konukları antiemperyalist, antikapitalist, antinasyonalist, antisiyonist, antifaşist en önemlisi de antifiravunist bir bilinçle selâmlıyorum."

"Firavun" demekle neyi kastettiğini biliyorsunuz.

Kadir Mısıroğlu'nun izinden giden bir imam "'Kurtuluş mücadelesinde bizi kandırdılar. Anlatılan kahramanlıkların hepsi yalan. Keşke o gün savaşı kaybetseydik, belki Osmanlı'yı daha sonra yeniden kurabilirdik." diyecek kadar kendisini kaybetmiş. Üstelik bu imamın bağlı olduğu diyanet sendikasının başkanı da dolaydan onu savunuyor.

Türkiye'nin getirildiği yeri görüyor musunuz?!

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Türkçemizi katlediyorlar! 23 Ekim 2019 | 173 Okunma ABD'nin tuzakları 22 Ekim 2019 | 259 Okunma Batı PKK için pek endişeli! 21 Ekim 2019 | 204 Okunma Hınçlarını 'su'dan alıyorlar! 20 Ekim 2019 | 209 Okunma ABD yine bir oyun oynar 19 Ekim 2019 | 172 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar