Bir bildirinin düşündürdükleri

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın virüs belâsından İstanbul'da Huber Köşkü'nde kalmasından istifade eden Saray erkânından bir grup, HDP/PKK paralelinde bir darbe yaptı desem...

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın virüs belâsından İstanbul'da Huber Köşkü'nde kalmasından istifade eden Saray erkânından bir grup, HDP/PKK paralelinde bir darbe yaptı desem yeridir.

Cumhurbaşkanlığı Hukuk Politikaları Kurulu, 8 Mayıs günü yayınladıkları "Cumhurbaşkanının Yüzde Elliden Fazla Oyla Seçilmesinin Bazı Anlamları Üzerine" başlıklı raporlarında satır aralarına "Türk'ü yok sayma" planını yerleştirmişlerdir.

Raporun, PKK ile yürütülen mücadeleyi akamete uğratma hamlesi olup olmadığına siz karar vereceksiniz.

"Darbeciler", önce göz boyuyorlar, yeni rejimi allayıp pulluyorlar ve ne kadar demokratik seçim yapıldığını ve halkın nasıl yeni rejimi "gönülden desteklediğini" izah ediyorlar. Sonra asıl maksatlarına geliyorlar, subliminal taarruz başlatıyorlar.

 Türk Ocakları, Aydınlar Ocağı, Millî Düşünce Merkezi gibi Türk varlığı için büyük mücadele vermiş kuruluşlar, gerekli açıklamaları yaptılar.

Şimdi bir farklı grup, Cumhurbaşkanlığı Hukuk Kurulu'nun "içeri"de nasıl bir paralel yapı kurduğunu ve Türk'ü nasıl silmek istediğini ortaya koyan bildiri ve kitapçık yayınladı.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
'Rüşvet' diyorlar susuyorsunuz! 10 Temmuz 2020 | 2.195 Okunma Padişahın sansür nezaketi 09 Temmuz 2020 | 336 Okunma Başbağlar sızısı 08 Temmuz 2020 | 2.073 Okunma Birbirlerine fena girecekler 07 Temmuz 2020 | 5.500 Okunma PKK da artık kendi barosunu kurar 06 Temmuz 2020 | 2.670 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar