AKP içinden bir ses!

Ak Parti'nin İstanbul milletvekili Mustafa Yeneroğlu, partisinde hâkim zihniyetin hiç hoşuna gitmeyecek doğruları söylemeye devam ediyor...

Ak Parti'nin 300'e yakın milletvekili var, M. Yeneroğlu'ndan başkası çıkıp konuşmuyor/konuşamıyor.

Konuşanlar da bırakın hakikatleri haykırmayı; yanlışları, hataları ortaya dökmeyi; yanlışlıklarına, hatalarına kılıf arama telaşı içindeler.

M. Yeneroğlu, bir gazeteci olsaydı ve "yandaş" basın-yayın organlarında yazsaydı, kendisini hemen kapı önünde bulurdu. Örnekler mebzul.

M. Yeneroğlu'na "Yukarı"dan ne zaman: "Sesin çok çıkıyor Mustafa! Muhaliflerimiz gibi konuşma! Doğruları bir sen mi biliyorsun! Hatamızın da, yanlışımızın da bir hikmeti var; aklın ermez! Sus ve otur!" denilecek diye merakla bekliyorum.

Büyük bir ihtimalle, yeni parti kuracakları ayyuka çıkan Abdullah Gül ve Ahmet Davutoğlu ekipleriyle bir temas içinde olup olmadığı da araştırılıyordur.

Bizim partilerde doğrular konuşulmaz. Genel başkanın hakimiyeti mutlaktır.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
19 Mayıs'ta atılan millî temel 20 Mayıs 2019 | 31 Okunma 19 Mayıs'ı anlamayan neyi anlar! 19 Mayıs 2019 | 61 Okunma Gökalp'ı ilk defa böyle okuyacaksınız 18 Mayıs 2019 | 318 Okunma Saray'ın İstişare Kurulu 17 Mayıs 2019 | 519 Okunma Yüzde 50 hırsız mı?! 16 Mayıs 2019 | 597 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar