AKP içinden bir ses!

Ak Parti'nin İstanbul milletvekili Mustafa Yeneroğlu, partisinde hâkim zihniyetin hiç hoşuna gitmeyecek doğruları söylemeye devam ediyor...

Ak Parti'nin 300'e yakın milletvekili var, M. Yeneroğlu'ndan başkası çıkıp konuşmuyor/konuşamıyor.

Konuşanlar da bırakın hakikatleri haykırmayı; yanlışları, hataları ortaya dökmeyi; yanlışlıklarına, hatalarına kılıf arama telaşı içindeler.

M. Yeneroğlu, bir gazeteci olsaydı ve "yandaş" basın-yayın organlarında yazsaydı, kendisini hemen kapı önünde bulurdu. Örnekler mebzul.

M. Yeneroğlu'na "Yukarı"dan ne zaman: "Sesin çok çıkıyor Mustafa! Muhaliflerimiz gibi konuşma! Doğruları bir sen mi biliyorsun! Hatamızın da, yanlışımızın da bir hikmeti var; aklın ermez! Sus ve otur!" denilecek diye merakla bekliyorum.

Büyük bir ihtimalle, yeni parti kuracakları ayyuka çıkan Abdullah Gül ve Ahmet Davutoğlu ekipleriyle bir temas içinde olup olmadığı da araştırılıyordur.

Bizim partilerde doğrular konuşulmaz. Genel başkanın hakimiyeti mutlaktır.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
ABD yine bir oyun oynar 19 Ekim 2019 | 141 Okunma İmam hatip vebali 18 Ekim 2019 | 393 Okunma Yedi düvelle mücadele! 17 Ekim 2019 | 124 Okunma ABD'nin oyunu 16 Ekim 2019 | 2.654 Okunma AKP dikkat etmeli 15 Ekim 2019 | 2.514 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar