Erdoğan, seçim kaybederse ne olur?

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, sosyal medya hesaplarından yaptığı paylaşımda, “İslâm âleminin ve milletimizin mübarek Ramazan Bayramı'nı tebrik ediyorum” diye başlayan bir bayram kutlaması yaptı.

Erdoğan, görev başındaki Mehmetçikleri de arayıp bayramlarını kutladı.

Erdoğan, AKP İstanbul İl Teşkilatıyla video konferans yöntemiyle görüşmesinde ise “Yarından tezi yok, yeni bir gönül seferberliği başlatıyoruz.” ifadelerini kullandı.

 “Gönül seferberliği”, kavramı, insanı heyecanlandırıyor...  Erdoğan’ın “Ülkemizde tüm farklılıkların ötesinde 83 milyon vatandaşımızın tamamının ortak paydasını teşkil eden değerlerin ve beklentilerin tek temsilcisi AK Parti'dir. (…) Sokağa çıkma kısıtlaması günlerinde telefonla ulaşarak, çarşambadan itibaren de bizzat sahaya inerek, milletimize gidecek, kendimizi anlatacak, onun da derdini dinleyeceğiz" şeklindeki sözlerinden ise neredeyse herkes, “seçim çalışmaları başlıyor” anlamını çıkardı..

***

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
"Tuhaf işler" kime yaradı? 24 Haziran 2020 | 3.401 Okunma Şantiye şefi ve vatandaşın hukuku! 23 Haziran 2020 | 2.427 Okunma İlaç şirketleri Amazon ormanlarında ne arıyor? 22 Haziran 2020 | 3.951 Okunma Halk, deli gömleğini nasıl çıkaracak? 20 Haziran 2020 | 2.215 Okunma "Ayasofya tuzağı" ve egemenlik! 19 Haziran 2020 | 3.694 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar 1 yorum