Hedefe kilitlenmek azim ve kararlılıkla yürümek

 Okullar açıldı, milyonlarca öğrencimiz ders başı yaptı. Ömrünü eğitime vermiş bir yazar olarak her öğrencimizin yeteneklerini geliştirmesini, başarılı ve iyi bir insan olmasını...

 

Okullar açıldı, milyonlarca öğrencimiz ders başı yaptı. Ömrünü eğitime vermiş bir yazar olarak her öğrencimizin yeteneklerini geliştirmesini, başarılı ve iyi bir insan olmasını isterim. 

Öğrencilik yıllarında mesleğini seven ve ufuk açan bir öğretmene rastlamak şans.

İdeal ve ilham veren, doğru bir yol haritası çizen kitap okumak da öğrenciyi hedefine götürür.

Hele büyük hedefleri olan, yeteneklerini geliştirmek isteyen ve bunun için azim ve gayretle çalışan bir arkadaş çevresine sahip olmak çok daha güzel, zor işleri kolaylaştırır.

En önemlisi öğrencinin kendi verdiği karar, koyduğu hedefler ve kendisine çizdiği yol haritası. Başarı yolunda yürümek için yaptığı program, sonra da programa uyma kararlılığı, zorluklarla karşılaştığı zaman onları yenmek için gösterdiği çaba, azim ve gayret.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Yarışta biz varız 29 Eylül 2022 | 48 Okunma Başarı gayrete âşıktır ve mutluluk verir 22 Eylül 2022 | 88 Okunma Hedefe kilitlenmek azim ve kararlılıkla yürümek 15 Eylül 2022 | 36 Okunma Eğitim zekâ ve yetenek geliştirir 08 Eylül 2022 | 217 Okunma Teknofest ve yeniden diriliş 01 Eylül 2022 | 78 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar