Sözcü’nün FETÖ’cülüğünde bir gariplik

Karar Gazetesi yazarı Akif Beki, Sözcü gazetesinin FETÖ'cülükten yargılandığı davada, yazar ve çalışanlara hapis cezası istenmesini eleştirdi. Akif Beki "E şu halde, FETÖ’cülüğünden zırnık kadar şüphe duysa, AK Parti’nin anlı şanlı adayları Sözcü’nün manşetlerinde boy gösterir miydi?" sorusunu gündeme taşıdı. İşte Akif Beki'nin dikkat çeken Sözcü yazısı...

Sözcü gazetesinin FETÖ’cülükten yargılandığı davada savcı mütalaasını verdi. Yazar ve yöneticilerine hapis cezası istedi, sahibi Burak Akbay’ın yakalanması için kırmızı bülten çıkarılmasını talep etti.

Merak ettiğim; FETÖ’yle amansız ölüm-kalım mücadelesinin başını çeken AK Parti seçkinleri ne düşünüyor? Bir gariplik hissediyorlar mıdır?

FETÖ’cü suçlamalarına zerre kadar inansalar, favori adayları sırayla Sözcü’ye konuşmazdı herhalde.

Şunu biliyoruz çünkü...

FETÖ soruşturmalarında adı geçip de aklananların ve hatta onların akrabalarının sandık kurullarına bulaşmış olması bile, partilerinde kuvvetli bir gariplik hissi uyandırmaya yetiyor.

""""

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Bektaşi fıkrasından beter habercilik 23 Mayıs 2019 | 5.099 Okunma Sıra ‘korkutma’yı da bıraktırmakta 21 Mayıs 2019 | 5.408 Okunma Ekran vaizlerinin en arabeski 18 Mayıs 2019 | 7.563 Okunma Beka sorunu da fani miymiş! 17 Mayıs 2019 | 7.315 Okunma ‘Kindarlar’ tasfiye mi ediliyor? 15 Mayıs 2019 | 10.071 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar