Sözcü’nün FETÖ’cülüğünde bir gariplik

Karar Gazetesi yazarı Akif Beki, Sözcü gazetesinin FETÖ'cülükten yargılandığı davada, yazar ve çalışanlara hapis cezası istenmesini eleştirdi. Akif Beki "E şu halde, FETÖ’cülüğünden zırnık kadar şüphe duysa, AK Parti’nin anlı şanlı adayları Sözcü’nün manşetlerinde boy gösterir miydi?" sorusunu gündeme taşıdı. İşte Akif Beki'nin dikkat çeken Sözcü yazısı...

Sözcü gazetesinin FETÖ’cülükten yargılandığı davada savcı mütalaasını verdi. Yazar ve yöneticilerine hapis cezası istedi, sahibi Burak Akbay’ın yakalanması için kırmızı bülten çıkarılmasını talep etti.

Merak ettiğim; FETÖ’yle amansız ölüm-kalım mücadelesinin başını çeken AK Parti seçkinleri ne düşünüyor? Bir gariplik hissediyorlar mıdır?

FETÖ’cü suçlamalarına zerre kadar inansalar, favori adayları sırayla Sözcü’ye konuşmazdı herhalde.

Şunu biliyoruz çünkü...

FETÖ soruşturmalarında adı geçip de aklananların ve hatta onların akrabalarının sandık kurullarına bulaşmış olması bile, partilerinde kuvvetli bir gariplik hissi uyandırmaya yetiyor.

""""

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
‘Mekanın sahibi’ olarak Esad'ın dönüşü 17 Ekim 2019 | 50 Okunma Propaganda karmaşasını çözdü çözecek Diy 15 Ekim 2019 | 51 Okunma İslam NATO’sunda kalıp ötekinden çekilme 14 Ekim 2019 | 109 Okunma Aydınlık’a çaktırmayın Amerikancılıkta b 12 Ekim 2019 | 923 Okunma HDP’ye verilen yanlış, verilmeyen doğru 10 Ekim 2019 | 55 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar