Rüşvetle nasıl mücadele edilmez?

Bir örneği daha verildi sağ olsun.AK Parti Ankara İl Başkanı Hakan Özcan, Ankara Büyükşehir'le ilgili bir rüşvet iddiası attı ortaya. Halk Ekmek'te rüşvetle işe adam alıyorlar, 200 kişi böyle...

Bir örneği daha verildi sağ olsun.

AK Parti Ankara İl Başkanı Hakan Özcan, Ankara Büyükşehir'le ilgili bir rüşvet iddiası attı ortaya. Halk Ekmek'te rüşvetle işe adam alıyorlar, 200 kişi böyle işe girdi diye.

Özcan, eğer Mansur Yavaş iddiasını çürütürse istifa edeceğini, siyaseti bırakacağını filan da söylüyordu.

'İspatlarım, elimde belge var' diyor ama belgeyi gösterip ispatlamak yerine Başkanı, belediyesinde rüşvet yenmediğini ispata çağırıyordu.

Yeni Şafak'ın haberini görünce iddiayı ispat sorumluluğunun, iddia sahibine ait olduğunu sosyal medyada hatırlattım. Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan şunu da mı öğrenemedi, diye.

Hakan Özcan da cevap yetiştirdi; Karar'daki köşemde sunduğu belgeleri yayınlama cesareti gösterirsem iddialarının hakikat olduğunu görecektim.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
50+1 şartından kurtulmak için mi hepsi? 29 Eylül 2023 | 742 Okunma Gençlere iki müjdeden biri gerçekçi 28 Eylül 2023 | 932 Okunma Emekliye gelince tekleyen sistem 27 Eylül 2023 | 972 Okunma Mafya babalarına imrendirirseniz olacağı bu 26 Eylül 2023 | 4.050 Okunma Olacaksan kâinat güzeli olacaksın 23 Eylül 2023 | 229 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar