17-25 Aralık’tan 15 Temmuz’a

“Kahramanı olmayan bir milletin geleceği de olmaz.” (Marya Monnes)Doğrusu kahir ekseriyetiyle “bizden olanların” katılarak, maddi destek vererek büyüttükleri FETÖ’nün “cemaati!” konusunda fazla söz...

“Kahramanı olmayan bir milletin geleceği de olmaz.” (Marya Monnes)

Doğrusu kahir ekseriyetiyle “bizden olanların” katılarak, maddi destek vererek büyüttükleri FETÖ’nün “cemaati!” konusunda fazla söz söylenmemeli. Bu, destekçilerin mazur görülmeleri gereklidir anlamında değil; onlardan alınan kişilik ve onlara kabul ettirilen inanç sisteminin bağlılarını “sıfırlaştırması” sebebiyledir.

Zira;

İnsanı diğer mahluklardan ayıran, onlardan üstün kılan ve “insanın anlama serüveni” olarak tanımladığımız “muhakeme” melekesini yitirmeyen kişi veya kişilerin böyle bir yapıya ram olması düşünülemez.

Lakin,

Örgütün elebaşı Fetullah Gülen hakkında, onun temsilcileri olan ekâbir grup hakkında, 17/25 Aralık uluslararası saldırıyı destekleyenler hakkında, 15 Temmuz hain işgal girişimine katılan, destek verenler hakkında ne dersek az gelir, eksik kalır.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Soros'çu vakıfların kış dönemi saldırıları başladı 15 Aralık 2018 | 6.778 Okunma Deli dana Trump 15 Ağustos 2018 | 5.478 Okunma Türkiye, Türk Bandıralı ABD gemisi idi 01 Ağustos 2018 | 5.960 Okunma ABD ile iadeler sorunu 28 Temmuz 2018 | 116 Okunma Kazanırken Alman, kaybederken göçmen, ama her daim bizim Mesut Özil 25 Temmuz 2018 | 146 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar