Kurban

Kurban bayramına giriyoruz. Bayramınızı şimdiden tebrik ediyorum.Bayramlar için benim hep bir temennim var ama bu bayram da gerçekleşmedi. Bayram günleri, eskiden olduğu gibi sadece BAYRAM GAZETESİ çıksın. En azından...

Kurban bayramına giriyoruz. Bayramınızı şimdiden tebrik ediyorum.

Bayramlar için benim hep bir temennim var ama bu bayram da gerçekleşmedi. Bayram günleri, eskiden olduğu gibi sadece BAYRAM GAZETESİ çıksın. En azından dini hassasiyet sahibi Media patron ve çalışanları bir araya gelsinler ve bu işi başarsınlar.

Neyse, bir gün olur inşallah.

Bayram namazlarının merkezi camilerde topluca kılınması konusunda kısmi bir hassasiyet ve başarı sağlandı. Yine merkezî camilerde buluşuruz inşallah. Bayramlaşmamızı orada gerçekleştiririz. Vakıflar, dernekler, odalar, sendikalar cami önünde bayramlaşmak için stand kursalar, ne iyi olur. Hediyeleşsek mesela.

Kurban bayramında herkes kurbanlık ve kurban kesme derdine düşünce, bayram buluşmaları Ramazan’a göre daha zor oluyor. Ama yine de bu konuda hassasiyetimizi koruyalım inşallah.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
McKinsey’den Huawei’ye 24 Nisan 2019 | 3.207 Okunma Bu gidiş nereye? 23 Nisan 2019 | 14.852 Okunma Peygamber devesi 22 Nisan 2019 | 5.256 Okunma Haydi Bismillah 21 Nisan 2019 | 11.924 Okunma Bu nasıl bir ittifak 20 Nisan 2019 | 8.064 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar