Kurban

Kurban bayramına giriyoruz. Bayramınızı şimdiden tebrik ediyorum.Bayramlar için benim hep bir temennim var ama bu bayram da gerçekleşmedi. Bayram günleri, eskiden olduğu gibi sadece BAYRAM GAZETESİ çıksın. En azından...

Kurban bayramına giriyoruz. Bayramınızı şimdiden tebrik ediyorum.

Bayramlar için benim hep bir temennim var ama bu bayram da gerçekleşmedi. Bayram günleri, eskiden olduğu gibi sadece BAYRAM GAZETESİ çıksın. En azından dini hassasiyet sahibi Media patron ve çalışanları bir araya gelsinler ve bu işi başarsınlar.

Neyse, bir gün olur inşallah.

Bayram namazlarının merkezi camilerde topluca kılınması konusunda kısmi bir hassasiyet ve başarı sağlandı. Yine merkezî camilerde buluşuruz inşallah. Bayramlaşmamızı orada gerçekleştiririz. Vakıflar, dernekler, odalar, sendikalar cami önünde bayramlaşmak için stand kursalar, ne iyi olur. Hediyeleşsek mesela.

Kurban bayramında herkes kurbanlık ve kurban kesme derdine düşünce, bayram buluşmaları Ramazan’a göre daha zor oluyor. Ama yine de bu konuda hassasiyetimizi koruyalım inşallah.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Şimdi veda vaktidir 01 Eylül 2022 | 7.458 Okunma Devlet adamına saygı 31 Ağustos 2022 | 2.050 Okunma Yasa yapmak 30 Ağustos 2022 | 840 Okunma Bana güven, gerisini merak etme sen 29 Ağustos 2022 | 2.942 Okunma Çorba sever misiniz? 28 Ağustos 2022 | 1.545 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar