Dünyanın nabzı..

Canınızı sıkmak istemiyorum ama…Hep merak ettiğim o “kırılma zamanı”na hızla yaklaşıyoruz. Dünyanın ekseni kayıyor. Kutupların +- kutbu da değişecek. Mesela depremsellik bizde doğudan...

Canınızı sıkmak istemiyorum ama…

Hep merak ettiğim o “kırılma zamanı”na hızla yaklaşıyoruz. Dünyanın ekseni kayıyor. Kutupların +- kutbu da değişecek. Mesela depremsellik bizde doğudan batıya doğru idi, şimdi tersine dönecek. Kutuplardaki kayma sebebi ile eskiden Arap yarımadası Anadolu’ya yüklenirdi, şimdi biz Arap yarımadasına, Arap yarımadası Afrika’ya doğru yüklenecek.

Şimşekler daha da artacak, bu elektronik cihazların yaydığı RF dalgaları daha çok şimşek çekecek. Son on yıla göre bu dünyada en az iki katı ve daha da artarak şimşek çakmaya devam edecek. Atmosferdeki manyetik alan, radyo dalgaları sebebi ile daha da yoğunlaşacak.

Dünyanın eksenindeki kayma sebebi ile sadece depremsellik değil, hava olayları, yer olayları yanında, kara sularının batması, çıkması, kuşları ve balıkların göç yollarının değişmesi, denizdeki akıntıların ve rüzgar haritasının değişmesi sözkonusu.

İyi bir haber, bütün bu hercümerç içinde göreceli anlamda arz olarak en güvenli bölgelerin başında Türkiye geliyor. Paniklemeye gerek yok. Dünyaya kazık çakacak da değiliz. Biz Ahir zaman Peygamberinin ümmetiyiz.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Fırtına öncesi sessizlik 24 Eylül 2020 | 5.898 Okunma Kadının adı mı dediniz? 23 Eylül 2020 | 1.863 Okunma Hitler’in rüyası: Transhumanizm 22 Eylül 2020 | 1.542 Okunma Gıda ve sağlık fıkhı 21 Eylül 2020 | 994 Okunma “Bir kişiye yapılan bir haksızlık, bütün bir topluma yöneltilmiş bir tehdittir..” 20 Eylül 2020 | 2.234 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar