Barzani, istihraç ve kehanet..

Tuzağa dikkat! Barzani meselesini bir Türk-Kürt çatışması gibi göstermek istiyorlar. Bu Türkiye’de böyle, öbür tarafta Arap-Kürt meselesi olarak öne çıkartıyorlar. Çünkü birileri buradan...

Tuzağa dikkat! Barzani meselesini bir Türk-Kürt çatışması gibi göstermek istiyorlar. Bu Türkiye’de böyle, öbür tarafta Arap-Kürt meselesi olarak öne çıkartıyorlar. Çünkü birileri buradan böyle bir sonuç çıkartmak istiyor.

Onun için herkes bir şey söylerken, o sözün nasıl anlaşılacağı, nasıl çarpıtılabileceği konusunda ihtiyad etmesi gerek. Yaralı bilinçler sözkonusu.

Aynı medeniyetin çocuklarının kanları ve gözyaşları üzerinde kendilerine gelecek planı yapan bir sürü çevre var. Siyonistler, Tapınakçılar, Avrupalı faşistler, Amerikalı İslamofobik Şahinler, PKK, FETÖ, PYD, Esad, Ermeni komitacılar, say sayabildiğin kadarı ile.

Bugün Irak’ta yaşanan kriz, Kürt krizi değil, Barzani yönetiminin arkasındaki Siyonist, batılı lobinin dümen suyuna giden kadroların bölgenin başına bela ettiği bir krizdir ve bu kriz geçicidir.

İsrail’in açıklamaları, o İsrail bayraklı kutlamalar aslında her şeyi açıklıyor. Anti emperyalist, anti Siyonist Müslüman Kürt halkı oyunun farkında.

Nasıl Türk Yahudileri, Arap Yahudileri varsa Kürt Yahudileri de var. Nasıl İslam’ın kılıcı Selçuklu ve Osmanlı’nın manevi mirasçıları bugün Tevhid temelli bir kardeşlik bilincine sahipse, Selahaddin’in torunlarının ve Ehl-i Beyt ehlinin içinde de bu imana sadık insanlar bugün her zamankinden daha çok vahdet istiyor.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Şimdi veda vaktidir 01 Eylül 2022 | 7.495 Okunma Devlet adamına saygı 31 Ağustos 2022 | 2.097 Okunma Yasa yapmak 30 Ağustos 2022 | 846 Okunma Bana güven, gerisini merak etme sen 29 Ağustos 2022 | 2.952 Okunma Çorba sever misiniz? 28 Ağustos 2022 | 1.548 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar