Bülent Orakoğlu: Rockefeller Vakfı üniversite çağındaki öğrencileri neden ağına düşürerek burs veriyor?

Yeni Şafak Gazetesi Yazarı Bülent Orakoğlu, "Bülent Orakoğlu: Rockefeller Vakfı üniversite çağındaki öğrencileri neden ağına düşürerek burs veriyor?" başlıklı bir yazı kaleme aldı. İlgili köşe yazısını gazeteoku.com üzerinden okuyabilir ve dinleyebilirsiniz.

İşte Bülent Orakoğlu'nun yazısı:

Bu sorunun cevabı Rockefeller Vakfı’nın kötü niyetli kuruluş amacını da açık ediyor. Bu vakfın amacının da Illuminati ve Yuvarlak Masa şebekesinin ağına düşecek yöneticiler yetiştirmek amacıyla üniversite çağındaki öğrencilere burs temin etmek olduğu anlaşılıyor.

Altılı masanın cumhurbaşkanı adayı gibi hareket eden ve iktidar umudunu karanlık odaklarının desteğine bağlayan CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu her fırsatta “milliyetçi biziz” şeklinde nutukları atsa da ülkeyi küresel emperyalistlere teslim etmeye yönelik adımlar atıyor. Kayıp 8 saat ile üzerine FETÖ gölgesi düşen icazet seferinde ABD derin devletine bağlı Rockefeller ve Soros’un üssü olarak bilinen Alman Marshall Vakfı’nı ziyaret ederek bu kuruluşlardaki bürokrat örtüsünde ajan ve istihbaratçılarla gizli görüşmeler yapan, Londra’da küresel tefecilerden para dilenen, Alman dış istihbarat servisi BND’nin STK ayağını oluşturan ve terör ile sapkın fonlayarak ülkemizi tehdit eden Friedrich Ebert Vakfı’nın paneline katılan...

...

YAZININ TAMAMINI DİNLEMEK İÇİN TIKLAYIN

ÇOK OKUNAN HABERLER
SON HABERLER
Mahmut Övür: ‘Türkiye’yi nasıl karıştırmak istediğinizi biliyorum’ Mahmut Övür: ‘Türkiye’yi nasıl karıştırmak istediğinizi biliyorum’
Deniz Zeyrek: Ağız Sütü! Deniz Zeyrek: Ağız Sütü!
Ali Karahasanoğlu: “Davalarını satanlar”da “ortak çalışma kültürü” olur mu? Ali Karahasanoğlu: “Davalarını satanlar”da “ortak çalışma kültürü” olur mu?
Akif Beki: Dünyaya Kuzey Kore TV'sinden bakmanın rahatlığı Akif Beki: Dünyaya Kuzey Kore TV'sinden bakmanın rahatlığı
Latif Şimşek: Masa'da asıl kavga 13 Şubat'ta başlayacak ve en şanslı aday neden Erdoğan? Latif Şimşek: Masa'da asıl kavga 13 Şubat'ta başlayacak ve en şanslı aday neden Erdoğan?
Altılı Masa’nın tepesindeki Dronların modeli; itaat et, rahat et… Altılı Masa’nın tepesindeki Dronların modeli; itaat et, rahat et…
"Millet 14 Mayıs'ta Bay Bay Kemal diyecek" 4 Şubat 2023 Cumartesi günü gazeteler hangi manşetlerle çıktı? "Millet 14 Mayıs'ta Bay Bay Kemal diyecek" 4 Şubat 2023 Cumartesi günü gazeteler hangi manşetlerle çıktı?
By Kemal'in aday olması caiz midir hocam?! By Kemal'in aday olması caiz midir hocam?!