SGK hesaplara yatırıyor! TC kimlik numarasına göre karşılıksız ödeme

SGK'dan vatandaşlara duyuru geldi. T.C kimlik no son hanesine göre hesaplara para aktarılıyor. Tamamen karşılıksız ve geri ödemesiz olarak SSK ve bağ-kurlulara yatırılacak.

SGK hesaplara yatırıyor! TC kimlik numarasına göre karşılıksız ödeme

SGK tarafından gelen haber milyonların yüzünü güldürdü. TC kimlik numarasının son rakamına bakılarak ödemeler yatırılmaya başlandı. Devlet bugün hesaplara ödemeleri gerçekleştirdi. İşte, sigortalı ve hak sahipleri hesaplarını kontrol etmeye başladı.

SGK bayram ikramiye ödemelerini bugün hesaplara yatırıldığı bilgisini verdi. 5510 sayılı kanun ve ilgili mevzuat uyarınca gelir ve aylık ödemelerini yapanlara bayram içinde bulunan ayda gelir ve aylık alma şartına bakılarak bayram ikramiye ödemeleri gerçekleşti.

BAYRAM İKRAMİYELERİ

2023 yılı Mart ayı öncesinde gelir ve aylık almakta olanlar için aylık bağlama işlemleri Mart ayında tamamlanırken Ramazan Bayramı ikramiyeleri 14-19 Nisan 2023 tarihleri aralığında ödemeler gerçekleşti. Nisan ayı içerisinde aylığı bağlananlara ise 30 nisan öncesinde olan sigortalı ve hak sahiplerine Ramazan Bayramı ikramiyeleri ise 9 Mayıs 2023 tarihiyle beraber hesaplara aktarıldı.

ÇOK OKUNAN HABERLER
SON HABERLER
Asgari ücret zammı için beklenmedik oran! Asgari ücret 18-20 bin bandına mı çıkacak? İsmail Saymaz 'Erdoğan şok bir hamle yapabilir' deyip duyurdu! Asgari ücret zammı için beklenmedik oran! Asgari ücret 18-20 bin bandına mı çıkacak? İsmail Saymaz 'Erdoğan şok bir hamle yapabilir' deyip duyurdu!
Türk olsan da yine Türk düşmanlığı yapıyorsun! Türk olsan da yine Türk düşmanlığı yapıyorsun!
Napolyon yükseliyor Marvel düşüşte Napolyon yükseliyor Marvel düşüşte
İsrail’de kasap çok devlet adamı yok İsrail’de kasap çok devlet adamı yok
Sağlıklı şeker yoktur Sağlıklı şeker yoktur
Bunun adı ‘fon’ değil, bal gibi Ponzi Bunun adı ‘fon’ değil, bal gibi Ponzi
Bülent Ecevit’i yazmak Bülent Ecevit’i yazmak
Kılıçdaroğlu, kendine 7. Genel Başkan dedi... Kılıçdaroğlu’ndan TBMM Başkanı’na çağrı Kılıçdaroğlu, kendine 7. Genel Başkan dedi... Kılıçdaroğlu’ndan TBMM Başkanı’na çağrı