Böyle olur, CHP’nin genelgesi!

Türkiye genelinde, birçok büyükşehir ve ilin belediyesi, artık CHP’li isimlerin elinde..Özellikle emeklilerle ilgili, EYT sorununun çözümü sonrasında maaşların düşük kaldığı...

Türkiye genelinde, birçok büyükşehir ve ilin belediyesi, artık CHP’li isimlerin elinde..

Özellikle emeklilerle ilgili, EYT sorununun çözümü sonrasında maaşların düşük kaldığı algısı, AK Partili seçmenin sandığa gitmemesini, CHP’li adayların kazanması sonucunu doğurdu.

Mazeret değil, gerçek bu!

CHP’li isimlerin önceki dönemlerdeki başkanları ne idi ki, şimdi yenileri ne olsun?

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, deste deste avroları, balya balya dolarları izah etti mi ki, şimdi yeni başkanlar da, benzerlerine imza atmasın..

Ekrem İmamoğlu, aile şirketi gerçekte ciddi bir faaliyeti olmadığı halde, kendisi de son 5 yıldır zaten belediye başkanı olması hasebi ile ticaret yapmamış, özel iş kotarmamış olması gerekmesine rağmen..

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Uyuşturucu satıcısının avukatından ne bekliyordunuz? 18 Mayıs 2024 | 1.060 Okunma Yumuşamanın neticesi; ceza ancak bu kadar oldu! 17 Mayıs 2024 | 3.444 Okunma 28 Şubat’ta “Tahliye edin”, Sinan Ateş’te “Merhaba diyeni de içeri atın”! 16 Mayıs 2024 | 5.904 Okunma İşte CHP: İki saatte 66 bin TL’lik israf! İftira da cabası! 15 Mayıs 2024 | 1.112 Okunma Dün bir, bugün iki! CHP itiraf etti: İsrafsız yapamayız! 14 Mayıs 2024 | 1.466 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar