Hande Kazanova 6 - 12 Ağustos 2018 haftası Boğa burcu yorumu

Maddi konulara odaklı bir şekilde haftanız başlayacak sevgili Boğa ve yükseleni Boğa olanlar. Astrolog Hande Kazanova haftalık burç yorumlarında Boğa burcunu anlattı. Boğa burcunu bu hafta neler bekliyor?

Hande Kazanova 6 - 12 Ağustos 2018 haftası Boğa burcu yorumu

Hayattan aldığınız keyfi sorgulayabilirsiniz, elde ettiklerinizi sorgulayabilirsiniz bu hafta. Astrolog Hande Kazanova haftalık Boğa burcu analizini cevapla.tv izleyicilerine anlattı.

Eviniz, aileniz, yuvanız önem kazanırken Salı günü itibariyle iş hayatınızı ve günlük hayatınızın rutinini önemseyeceğiniz bir döngü içersine giriyorsunuz. Yanınızda çalıştırdığınız insanlar varsa yada siz birilerinin yanında çalışıyorsanız bu dönemde başkaları için yapacağınız işler sizi mutlu edecek. Patronsanız, iş verenseniz yanınızda çalıştırdığınız insanların hayatındaki güzel gelişmeler onlardan alacağınız verimliliğin bu dönemde arttığını görebilirsiniz. Tatlıya ve zengin yiyeceklere olan düşkünlüğünüz bu dönemde artabilir kilo alımına dikkat etmeniz gerekecek 3 hafta boyunca. Özel hayatınız, ikili ilişkileriniz ve iş ilişkileriniz bu hafta sizi yukarıya doğru taşırken cuma günü seyahatlere dayalı sorumluluklar iş alanlarınızda sıkıntı ve problemleri karşınıza getirebilir, kendinizi yalnız hissedebilirsiniz. Bu hafta cumartesi günü parçalı güneş tutulması yaşanıcak. Bu tutulma sizin ev, aile, yuva alanlarınızda yaşayacaksınız sevgili Boğa’lar. Daha önceden konuşulmuş, görüşülmüş bir takım meselelerin hızlandırılmış şekilde karşınıza geldiğini görebilirsiniz. Aile büyüklerinizin hayatındaki oluşumlar bu tutulmayla beraber beklenmedik ani süpriz gelişmeleri hayatınıza taşıyacak.

ÇOK OKUNAN HABERLER
Menderes'i idam edenler Erdoğan'a ne yapmazdı?! Menderes'i idam edenler Erdoğan'a ne yapmazdı?!
Süleyman Özışık'tan dikkat çeken Arınç yazısı: Bülent Arınç sadece Bülent Arınç değildir! Süleyman Özışık'tan dikkat çeken Arınç yazısı: Bülent Arınç sadece Bülent Arınç değildir!
SON HABERLER
Süleyman Özışık'tan dikkat çeken Arınç yazısı: Bülent Arınç sadece Bülent Arınç değildir! Süleyman Özışık'tan dikkat çeken Arınç yazısı: Bülent Arınç sadece Bülent Arınç değildir!
Yoksa Aysun Kayacı haklı mıydı Yoksa Aysun Kayacı haklı mıydı
İçki, sigara vergisi otomobili geçtiyse İçki, sigara vergisi otomobili geçtiyse
Oktar davası Türkiye'nin "Spotlight"ı* olabilecek mi? Oktar davası Türkiye'nin "Spotlight"ı* olabilecek mi?
Kabineden önce Erdoğan’ın siyaset tarzı değişiyor Kabineden önce Erdoğan’ın siyaset tarzı değişiyor
İmam-ı Azam bugün yaşasaydı müebbetle ya İmam-ı Azam bugün yaşasaydı müebbetle ya
Medyanın hayati sorunları Medyanın hayati sorunları
Bu kadının nesini savunuyorsunuz? Yazıklar olsun size! Bu kadının nesini savunuyorsunuz? Yazıklar olsun size!