Dünyayı estetize, ayartıcı yöntemlerle aptallaştırıyorlar!

Amerika’da seçim olmadı, medya darbesi yapıldı. Amerika’yı köle gibi kullanan, kullanım tarihi bittiğin katar verildiği zaman ülkeyi terkedecek bir gizli el, bir adamı şeytanlaştırarak tahttan indirdi, bir başka içi geçmiş bir türü de tahta yerleştirdi.

Amerikan seçimleri, dünyanın nereye gidebileceğini göstermesi bakımından çok iyi bir laboratuvar işlevi görüyor ama görebilen gözler için elbette.

Amerikan seçimlerinin sonuçlarından söz etmiyorum burada, Amerikan seçimlerinin bu şekilde sonuçlanmasına yol açan “gizli el”in gerçekleştirdiği operasyondan söz ediyorum.

Komplocu damgasını yiyeceğim; ama burada bütün dünyayı sirayet edecek, hem öncelikle Amerika’yı, sonra da bütün dünyayı aptallaştıran bir operasyon var. Sadece Amerikalıları değil bütün dünyayı köleleştiren bu medyatik operasyonu deşifre etmek, kodları çözmek ve sonra da kodlarını kırmak zorundayız.

Amerika’da görünüşte demokrasi var; görünüşte bir hukuk devleti var ve bütün demokratik kurumlar, bu hukuk devletinin belirlediği kurallar içinde tıkır tıkır işler...

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
İki tarz-ı nihilizm ve Endülüsleşme süreci 05 Temmuz 2021 | 292 Okunma Arkeolojik emperyalizm ve millî arkeoloji stratejisi ihtiyacı 04 Temmuz 2021 | 123 Okunma Dede oldum! 02 Temmuz 2021 | 330 Okunma Fetih ruhu ve rüyası 28 Haziran 2021 | 1.331 Okunma İlerleme neresi, biz nereye “düştük”? 27 Haziran 2021 | 241 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar