Çin’in katliamları insanı isyan ettirmeye, dünyayı ayağa kaldırmaya yetmeli artık!

Çin’in yaptığı, düpedüz barbarlık! Bu barbarlık derhal durdurulmalı!

Çin’in İstanbul Konsolosluğu’nun önünde yürekleri paramparça eden bir hâdise yaşandı geçtiğimiz günlerde. 7-8 yaşlarında Doğu Türkistanlı bir çocuk kamplara götürülen ve izi yok edilen babasının hikâyesini haykırıyordu ruhsuz Çinli diplomatlara! Sadece Çinli diplomatlara değil, kameraların önünde, bütün insanlığa!

“Sizin babanız yok mu? Sizin çocuklarınız yok mu? Sizin vicdanınız yok mu? Böyle bir vicdansızlık sizin başınıza gelse, ne yapardınız, sessiz mi kalırdınız? Benim babamı nasıl aldınız elimizden, nereye götürdünüz, ne yaptınız benim babama? Ne istiyorsunuz benim babamdan? Neden korkuyorsunuz bizden?”

Küçücük çocuğun feryadı, İstanbul semalarında yankılandı yeri.... 

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Çağrı’sı çağ’ını kuracak bir Gençlik Manifestosu 26 Şubat 2021 | 310 Okunma Küresel sistemin para, libido ve imaj şeytan üçgeni ve Türkiye’nin enerjisini tüketmesi! 22 Şubat 2021 | 183 Okunma Türkiye’nin fırtınalı yakın tarihinin ayna imgesi: Emin Saraç Hoca 21 Şubat 2021 | 1.158 Okunma Bu Müslüman toplum kendi anayasasını yapamayacak mı? 19 Şubat 2021 | 240 Okunma Hukuk “kılıf”ı: Demokles’in kılıcı 15 Şubat 2021 | 304 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar