Tatilden dönüş sendromu nasıl atlatılır?

Dokuz günlük bayram tatilinden sonra işine gücüne, şehrin boğucu havasına, trafiğe alışamayıp bunalıma girenler bugün eskisinden çok daha güçlü bir 'pazartesi sendromu' yaşayacaklar.

Peki bu travmatik dönemi az hasarla atlatmak için ne yapılmalı? Merak etmeyin, Yakından Kumanda bunun için de kafa patlattı:
Balkona küçük bir şişme havuz koyup su doldurun. Cep telefonunuza dalga ve martı sesi indirin. Başınıza hasır şapka, üzerinize Hawai gömlek ve şort geçirip ayaklarınızı suya daldırarak gözlerinizi kapatın.
Eşinizden rica edin, kahvaltıyı ve akşam yemeğini 'açık büfe' şeklinde hazırlasın. Ailece küçük bir yemek kuyruğu oluşturup tabaklarınıza hepsinden küçük küçük alın.
Sabah, okula gidecek çocuğunuzu uyandırmak için kapısını tıklatıp "Hauskiipiiiiing" diye seslenin.
Evde sürekli Akdeniz Akşamları, Bodrum Bodrum ve özellikle de Bülent Serttaş'tan Bodrum Akşamları şarkılarını çalmaya özen gösterin.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Bravo Bergüzar Korel! 10 Temmuz 2020 | 144 Okunma Okullar için acele etmesek mi? 09 Temmuz 2020 | 7 Okunma Kardeş payı yeniden olmaz mı? 08 Temmuz 2020 | 208 Okunma Bir uzaylı bizim TV sinyallerimizi yakalarsa... 07 Temmuz 2020 | 44 Okunma Şu havai fişek saçmalığını bitirelim artık 05 Temmuz 2020 | 89 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar