Ekran düellosu öncesinde adaylara tavsiyeler

Binali Yıldırım ile Ekrem İmamoğlu'nun ekranda kozlarını paylaşacağı ortak canlı yayın, pazar günü Lütfi Kırdar Kongre Merkezi'nde İsmail Küçükkaya'nın moderatörlüğünde gerçekleşecek.

Gönlümden geçen ise programın tüm reklam gelirinin bir hayır kurumuna bağışlanması.
40 yıla yaklaşan meslek hayatımın önemli bir bölümü televizyon kritikleri yazarak geçti. Bu tecrübenin ışığında Sayın Binali Yıldırım ve Sayın Ekrem İmamoğlu'na naçizane tavsiyelerim olacak:
Danışmanlarınız, yayının yapılacağı stüdyonun dekor ve ışığını mutlaka önceden görüp notlar alsın. Kıyafet ve aksesuarlarınızı mutlaka buna göre seçin.
Koltuk, masa ve fonla aynı renkteki kıyafet, ekranda kaybolmanıza neden olacaktır.

KIYAFETLERE DİKKAT!
Gri, bej, kahverengi gibi ara renklerden kaçının. Bunlar 'belirsizlik' ve 'güvensizlik' hissi yaratırlar. Lacivert takım elbise, beyaz gömlek ve bordo tonlarındaki kravatın inandırıcılık katsayısını yükselttiği bilinmektedir.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Bravo Bergüzar Korel! 10 Temmuz 2020 | 179 Okunma Okullar için acele etmesek mi? 09 Temmuz 2020 | 7 Okunma Kardeş payı yeniden olmaz mı? 08 Temmuz 2020 | 208 Okunma Bir uzaylı bizim TV sinyallerimizi yakalarsa... 07 Temmuz 2020 | 44 Okunma Şu havai fişek saçmalığını bitirelim artık 05 Temmuz 2020 | 90 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar