Meğer Vefa bir semt adı bile değilmiş...

Eski Başbakan ve yeni Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu ile Ahmet Taşgetiren ve Elif Çakır’la birlikte Levent’teki ofisinde yaptığımız röportajın ilk bölümü dün yayınlandı.

Bugün de dış politika ile ilgili sorularımıza verdiği cevapların olduğu ikinci bölüm yayınlanıyor. Bir kısmı off the record olmak üzere beş saatlik çok uzun bir röportajdı. Bir süredir yaptığımız bu derin mülakat tarzı konuşmalarda konuştuğumuz isimleri süreyle kısıtlamak istemiyoruz, röportajların tam metinlerini de internet sitesine koyuyoruz. Ama bu kez internet için bile fazlasıyla uzun bir metin ortaya çıkmıştı. Kısaltmak zorunda kaldık. Halbuki kısalttığımız kısımlarında da önemli, ilginç ayrıntılar vardı. Fakat dün yaşanan bir gelişme, keşke şu kısmını da yayınlasaydık dedirtti; “Ufuk Uras bey bir sohbetimiz olmuştu. 

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Kavala o kuyuya nasıl atıldı? 22 Şubat 2020 | 2.950 Okunma Bugünkü yazımızın konusu ‘sevgili dostla 19 Şubat 2020 | 1.145 Okunma Siyasi ayağı kim olmazdı ki? 17 Şubat 2020 | 1.492 Okunma Hukukla iltisak ve irtibatı koparınca... 15 Şubat 2020 | 846 Okunma O geceki ‘parazit’ nasıl ortaya çıktı? 12 Şubat 2020 | 692 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar