İş adamlarının gecikmiş itiraflarının değersizliği

‘İş hayatında, büyük başarılara ulaştım. Kimilerinin gözünde hayatım başarının timsali oldu, fakat işin dışında çok az neşem oldu benim.İşin sonunda, zenginliğim ve...

‘İş hayatında, büyük başarılara ulaştım. Kimilerinin gözünde hayatım başarının timsali oldu, fakat işin dışında çok az neşem oldu benim.

İşin sonunda, zenginliğim ve alışmış olduğum hayatın bana getirdiği tek gerçeklik: ölümle yüzleştiğim şu anda yatağımda uzanıp hayatımı gözlerimde canlandırırken fark ettim ki gururlandığım şöhretim ve servetim ölümün karşısında ne kadar da manasızmış.

Size para kazandırması için birilerini işe alabilirsiniz ancak hastalığınızı taşıması için kimseyi işe alamıyorsunuz.

Kaybedilen maddi şeyler bulunur veya yerine başkası koyulur fakat kaybedildiğinde bulunamayacak veya yeri dolmayacak tek şey var: Hayat.

Tavsiyem: Ailenize...

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Dünyayı fakirin sofrası kurtaracak 25 Ocak 2023 | 229 Okunma Bir elma ile 4 elma arasındaki farktır hayatımızı değiştiren 22 Ocak 2023 | 123 Okunma Gençlerin meslek liselerine bakışı değişiyor 18 Ocak 2023 | 92 Okunma Kuraklık ve Backster etkisi 15 Ocak 2023 | 83 Okunma İnsanoğlunun beş tane temel ihtiyacı vardır 11 Ocak 2023 | 146 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar