Eylül

Bunaltıcı ve nemli geçen yaz aylarının son sıcaklarını yaşıyoruz.Geceleri açık bırakılan pencereler kapanmaya başlarken, dışarı çıkarken de örtü gibi bir şeyler alma zamanı...

Bunaltıcı ve nemli geçen yaz aylarının son sıcaklarını yaşıyoruz.

Geceleri açık bırakılan pencereler kapanmaya başlarken, dışarı çıkarken de örtü gibi bir şeyler alma zamanı geldi.

Çevremdeki konuşulanlara bakılırsa tatile gidenler gitmiş, gidemeyenler için zaten değişen bir şey olmamış; Onlar gidememeye devam etmiş.

Ekonomik daralmadan etkilenip otellerdeki yüksek fiyatlardan dolayı gidemeyip içinde tatil hevesi kalanlar da Eylül ayı indirimlerinden faydalanarak okul öncesi 3-4 günlüğüne içindeki tatil arzusunu tatmin etmiş.

Böylelikle tatil treninin son vagonuna binerek kendine, çevresine, sosyal medyada eş dostun paylaştığı “Huzur”! dolu tatil pozlarından etkilenerek anne ve babalarını sıkıştıran çocuklarına karşı “ben de hala tatil yapabiliyorum” demiş olmuşlar.

Moral ve motivasyon önemlidir.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Ne seninle ne sensiz 27 Eylül 2023 | 44 Okunma Tarhana rençberin kahvesidir 24 Eylül 2023 | 42 Okunma Değişen ve değişmeyen 20 Eylül 2023 | 116 Okunma Aklını kullan diyor Mâtürîdî 17 Eylül 2023 | 385 Okunma Eylül 13 Eylül 2023 | 65 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar