Sistemin kâhyası mısın?

Ergenekon ve Balyoz davalarının neticelenmesi üzerine FETÖ ve asker konulu değerlendirmeler yeniden canlandı. Bütün bu davalar ve sonuçları ‘kumpas’ etiketi üzerinden yorumlanıyor.  Kimi yazarlar FETÖ...

Ergenekon ve Balyoz davalarının neticelenmesi üzerine FETÖ ve asker konulu değerlendirmeler yeniden canlandı. Bütün bu davalar ve sonuçları ‘kumpas’ etiketi üzerinden yorumlanıyor. 

Kimi yazarlar FETÖ kumpaslarının TSK üzerine ne tür etkiler yaptığını analiz ederken, kimi siyasetçiler de ‘tamam asıl suçlu FETÖ idi ama siyasi iktidarın hiç mi suçu yok’ gibi değerlendirmeler yapıyorlar. 

Bu konularda zamanında sesini yükseltmeyen ve ciddi bir sahiplenme içine girmeyen Kemal Kılıçdaroğlu bile AK Parti’de kimsenin gereken tavrı sergilemediğinden bahsediyor. 

Oysa Cumhurbaşkanımız Erdoğan’ın İlker Başbuğ’un tutuklanması üzerine nasıl bir tepki gösterdiği hatırlarda. 

Bugün sadece bu davalar değil, bütün FETÖ hainlikleri için kulla

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Arap sermayesinin gönlü Türkiye’den yana… 13 Aralık 2019 | 83 Okunma Bunlar da lider mi! 11 Aralık 2019 | 2.459 Okunma Siyaset mücadele işidir… 03 Aralık 2019 | 2.496 Okunma ‘Mayına bastık aman kıpırdamayın’ 29 Kasım 2019 | 2.473 Okunma Siyasi hafiflik başa bela… 27 Kasım 2019 | 1.897 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar