Sistemin kâhyası mısın?

Ergenekon ve Balyoz davalarının neticelenmesi üzerine FETÖ ve asker konulu değerlendirmeler yeniden canlandı. Bütün bu davalar ve sonuçları ‘kumpas’ etiketi üzerinden yorumlanıyor.  Kimi yazarlar FETÖ...

Ergenekon ve Balyoz davalarının neticelenmesi üzerine FETÖ ve asker konulu değerlendirmeler yeniden canlandı. Bütün bu davalar ve sonuçları ‘kumpas’ etiketi üzerinden yorumlanıyor. 

Kimi yazarlar FETÖ kumpaslarının TSK üzerine ne tür etkiler yaptığını analiz ederken, kimi siyasetçiler de ‘tamam asıl suçlu FETÖ idi ama siyasi iktidarın hiç mi suçu yok’ gibi değerlendirmeler yapıyorlar. 

Bu konularda zamanında sesini yükseltmeyen ve ciddi bir sahiplenme içine girmeyen Kemal Kılıçdaroğlu bile AK Parti’de kimsenin gereken tavrı sergilemediğinden bahsediyor. 

Oysa Cumhurbaşkanımız Erdoğan’ın İlker Başbuğ’un tutuklanması üzerine nasıl bir tepki gösterdiği hatırlarda. 

Bugün sadece bu davalar değil, bütün FETÖ hainlikleri için kulla

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Basiret bağlanması, akıl tutulması ve yaptırım saçmalığı… 19 Temmuz 2019 | 1.853 Okunma S-400 turnusolu ve renkten renge bürünenler… 17 Temmuz 2019 | 139 Okunma Âlem sanal, sorunlar gerçek… 12 Temmuz 2019 | 1.394 Okunma Sistemin kâhyası mısın? 10 Temmuz 2019 | 1.395 Okunma ‘İktidar oldu, muktedir olamadı!’ 05 Temmuz 2019 | 2.064 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar