Dünya lider görsün…

Cumhurbaşkanımız Erdoğan’ın ABD ziyareti ve Trump görüşmesi tam anlamıyla bir liderlik manifestosu, bir liderlik dersi gibi geçti.  Kararlı duruşuyla, cesaretiyle, vizyonuyla, siyasi zekâsı ve...

Cumhurbaşkanımız Erdoğan’ın ABD ziyareti ve Trump görüşmesi tam anlamıyla bir liderlik manifestosu, bir liderlik dersi gibi geçti. 

Kararlı duruşuyla, cesaretiyle, vizyonuyla, siyasi zekâsı ve olgunluğuyla müthiş bir liderlik performansına şahit olduk. 

Erdoğan, özellikle ortak basın toplantısında süper güç ABD’nin Başkanına çatır çatır eleştirilerini sıraladı, Türkiye’nin tezlerini, politikalarını, iddialarını soğukkanlı bir şekilde dile getirdi. Ne kendi görüşlerini terk etti, iddialarından geri adım attı; ne de karşı tarafın görüşlerine teslim oldu, söylenenleri sineye çekti.

Diplomasi ve müzakere işte tam da böyle yapılır. İsterse karşınızdaki süper güç olsun ve isterse size muhalefet eden

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Neo-faşist liderler 28 Ekim 2020 | 277 Okunma Yüzyılın İhaneti, Yahudiler Trump'ı satacak mı? 23 Ekim 2020 | 1.254 Okunma ‘Biz'den birini kaybettik… 20 Ekim 2020 | 3.545 Okunma Işık metaforu ve alerjik reaksiyon 15 Ekim 2020 | 204 Okunma Zor zamanlarda nasıl bir liderlik gerekir? 14 Ekim 2020 | 139 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar