Dünya lider görsün…

Cumhurbaşkanımız Erdoğan’ın ABD ziyareti ve Trump görüşmesi tam anlamıyla bir liderlik manifestosu, bir liderlik dersi gibi geçti.  Kararlı duruşuyla, cesaretiyle, vizyonuyla, siyasi zekâsı ve...

Cumhurbaşkanımız Erdoğan’ın ABD ziyareti ve Trump görüşmesi tam anlamıyla bir liderlik manifestosu, bir liderlik dersi gibi geçti. 

Kararlı duruşuyla, cesaretiyle, vizyonuyla, siyasi zekâsı ve olgunluğuyla müthiş bir liderlik performansına şahit olduk. 

Erdoğan, özellikle ortak basın toplantısında süper güç ABD’nin Başkanına çatır çatır eleştirilerini sıraladı, Türkiye’nin tezlerini, politikalarını, iddialarını soğukkanlı bir şekilde dile getirdi. Ne kendi görüşlerini terk etti, iddialarından geri adım attı; ne de karşı tarafın görüşlerine teslim oldu, söylenenleri sineye çekti.

Diplomasi ve müzakere işte tam da böyle yapılır. İsterse karşınızdaki süper güç olsun ve isterse size muhalefet eden

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Siyaset mücadele işidir… 03 Aralık 2019 | 2.496 Okunma ‘Mayına bastık aman kıpırdamayın’ 29 Kasım 2019 | 2.468 Okunma Siyasi hafiflik başa bela… 27 Kasım 2019 | 1.896 Okunma PKK da, siyasi projesi de çöktü… 22 Kasım 2019 | 2.355 Okunma Erdoğan ve yıldızın parladığı anlar… 20 Kasım 2019 | 2.760 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar