Biden'la saf tutan ezikler…

AK Parti'nin kuruluşundan beri önemli bir mottosu vardır. Bu, 'Türkiye kazanacaksa biz kaybetmeye razıyız' şeklinde bir ifadedir.Ülkenin menfaatlerini kendi menfaatlerinin önüne koymak milli bir duruş ve önemli bir erdemdir.Kendi...

AK Parti'nin kuruluşundan beri önemli bir mottosu vardır. Bu, 'Türkiye kazanacaksa biz kaybetmeye razıyız' şeklinde bir ifadedir.

Ülkenin menfaatlerini kendi menfaatlerinin önüne koymak milli bir duruş ve önemli bir erdemdir.

Kendi siyasi hedefleri için ülkenin kayba uğramasını en büyük kayıp olarak gören bu anlayış vatanseverlikle yoğrulmuştur.

AK Parti, kendi siyasi faydasına ülkenin zararına olacak herhangi bir işin içine girmemeye çalışmış, Türkiye'nin selametini en önemli siyasi öncelik olarak kabul etmiştir.

ABD Başkanı Biden'ın 'sözde soykırım'a yönelik açıklamalarına verilen kimi tepkiler tam da bu anlayışın tersini yansıtıyor.

'Erdoğan batsın da Türkiye'ye ne olursa olsun' şeklindeki bu anlayış Biden'ın açıklamasıyla bir kez daha kendisini gösterdi.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
MHP ve yeni anayasa… 05 Mayıs 2021 | 531 Okunma Allah'ı sevmek… 30 Nisan 2021 | 204 Okunma Biden'la saf tutan ezikler… 28 Nisan 2021 | 479 Okunma Yeni bakanlar… 23 Nisan 2021 | 1.245 Okunma Yeni anayasa umudu… 21 Nisan 2021 | 177 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar