ÇOK OKUNAN YAZARLAR

Venezuela’ya ‘ton’ satıyor üretim için zemin yokluyor

VENEZUELA’nın başkenti Caracas’da Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve heyetinin konakladığı otelde Türkiye’nin ülkedeki Büyükelçisi Şevki Mütevellioğlu ile sohbet ederken, Türkiye-Venezuela İş Konseyi Başkan Yardımcısı ve Namet Yönetim Kurulu Üyesi Faruk Kayar, o gün yapılan ikili iş görüşmelerinden örnek verdi: - Dardanel, Venezuela Gıda Bakanlığı ile iyi bir anlaşma imzaladı .

Vahap Munyar
Vahap Munyar Hürriyet Gazetesi
07 Aralık 2018 | 1.1 K

VENEZUELA’nın başkenti Caracas’da Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve heyetinin konakladığı otelde Türkiye’nin ülkedeki Büyükelçisi Şevki Mütevellioğlu ile sohbet ederken, Türkiye-Venezuela İş Konseyi Başkan Yardımcısı ve Namet Yönetim Kurulu Üyesi Faruk Kayar, o gün yapılan ikili iş görüşmelerinden örnek verdi:

- Dardanel, Venezuela Gıda Bakanlığı ile iyi bir anlaşma imzaladı. Venezuela’ya satmaya başladığı ton balığı konservesini artıracak.

Dardanel Yönetim Kurulu Başkanı Niyazi Önen’in Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu’nun (DEİK) oluşturduğu 30 kişilik Venezuela iş heyetinin içinde olup olmadığını sordum, telefonuna sarıldı:

Devamını Oku