Tuvalet temizleyen lise müdürü!..

Ekrem İmamoğlu, İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nde israfın vardığı dudak uçuklatıcı boyutları, çarpıcı örneklerle anlatmaya devam ediyor.İhtiyaç fazlası olarak kiralanan...

Ekrem İmamoğlu, İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nde israfın vardığı dudak uçuklatıcı boyutları, çarpıcı örneklerle anlatmaya devam ediyor.

İhtiyaç fazlası olarak kiralanan araçlara 5 yılda ödenen 50 milyon lira ile 128 kreş yapılabileceğini ve böylece binlerce yavrumuza okul öncesi eğitim sağlanabileceğini belirtiyor.

★★★

Belediye iştiraki bir şirketin kasasından TRT’de yayınlanan bir diziye 25 milyon lira aktarıldığını söyleyip “Dizilere sponsor olmak, Büyükşehir Belediyesi’nin görevi mi?” diye soruyor.

Başkan haklı… Zira tüyü bitmemiş yetimin hakkının bulunduğu o kaynaklarla çekilen dizinin oyuncularına inanılmaz paralar ödeniyor. Ayrıca reytinglerde belirli bir yere gelindiği takdirde elde edilen kazanç da yapımcının cebine gidiyor!..

Oysa konu İBB’nin eğitim, kültür ve sanata hizmeti ise acil destek bekleyen o kadar çok kurum var ki.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Efsanenin doğuşu!.. 20 Ekim 2019 | 122 Okunma Roma İmparatoru Trump!.. 19 Ekim 2019 | 236 Okunma O kahraman generali bir de benden dinleyin!.. 18 Ekim 2019 | 1.401 Okunma Kürt düşmanı kim?.. 17 Ekim 2019 | 544 Okunma Araplar bizi neden sattı diyenler bu tüfeğe iyi baksınlar!.. 16 Ekim 2019 | 1.792 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar