Mansur Yavaş ve Ekrem İmamoğlu neden hedef tahtasındalar?..

“İktidarın elinde öylesine büyük, hatta erişilmez bir güç var ki, bunu tanımlarken “orantısız” sözcüğü çok hafif kalıyor.Bu sadece propaganda gücü değil, kamu...

“İktidarın elinde öylesine büyük, hatta erişilmez bir güç var ki, bunu tanımlarken “orantısız” sözcüğü çok hafif kalıyor.

Bu sadece propaganda gücü değil, kamu kurumlarının da devreye girmesiyle oluşan muazzam, çok yönlü ve topyekun bir güç!..

Engel, kural, ilke, etik değer tanımayan, hedefteki kişi veya kuruluşa savunma hakkı bırakmayan, kendisine karşıt olan her şeyi ezip geçen, rakibini kum torbasına çeviren, olmadı dümdüz eden bir güç!..

★★★

Acıdır, yargı bile devrede!..

Dün sabah tam yazıma başlamak üzereydim ki; yandaş kanallardan biri, Ankara’da önde gittiği söylenen CHP ve “Millet İttifakı”nın Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mansur Yavaş hakkında, belgede sahtecilikten ve çocuk istismarına yönelik görüntüler bulundurmaktan hüküm giyen saygın (!) bir kişinin iddialarına (!) dayanılarak soruşturma başlatıldığını duyurdu!..

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Felaket günlerinde çocuklarımızdan çok şey öğrendik!.. 22 Mart 2023 | 92 Okunma Bağış sahtekarları!.. 19 Mart 2023 | 370 Okunma Çanakkale savunmasında kaderin seçtiği kişi; Mustafa Kemal... 18 Mart 2023 | 95 Okunma Hizbullah terör örgütünün ölüm listesindeki bir numaralı kişi kimdi? 17 Mart 2023 | 578 Okunma Deprem bölgesinde bir iyilik meleği!.. 16 Mart 2023 | 258 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar