Demokrasi liginde Faroe Adaları’nın altına düşer gibi düştük!..

İYİ Parti’nin Genel Başkan Başdanışmanı ve İzmir Milletvekili Dr. Aytun Çıray, Uğur Dündar’ın sorularını yanıtladı.“Anayasa Mahkemesi’nin son kararı kanımızı...

İYİ Parti’nin Genel Başkan Başdanışmanı ve İzmir Milletvekili Dr. Aytun Çıray, Uğur Dündar’ın sorularını yanıtladı.

“Anayasa Mahkemesi’nin son kararı kanımızı dondurdu” diyen İYİ Partili Aytun Çıray’dan, Meclis açılırken çarpıcı iddialar:

Değerli okurlarım,

Türkiye Büyük Millet Meclisi bugün açılıyor.

Bu yılki açılışın ayrı bir anlamı var. Bu da 24 Haziran 2018 Milletvekili Genel Seçimleriyle oluşan 27. dönem Meclisi’nin altıncı ve son yasama yılının başlangıcı olması.

Bu nedenle deneyimli bir siyasetçi olan İYİ Parti İzmir Milletvekili ve Genel Başkan Başdanışmanı Dr. Aytun Çıray’la, okuyacağınız söyleşiyi yaparak, onun bu beş yıla ilişkin yorum ve değerlendirmelerini aldım.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Hulusi Akar’a "çuvalcı Amerikalı generalden niye madalya aldığını" şehitlerimiz için sordum!... 27 Kasım 2022 | 447 Okunma Çile!.. 26 Kasım 2022 | 113 Okunma Öfkeli toplum!.. 25 Kasım 2022 | 202 Okunma Başöğretmenimiz Atatürk ve tüm öğretmenlerimize minnetle... 24 Kasım 2022 | 177 Okunma Kemal ve Celal Kılıçdaroğlu!.. 23 Kasım 2022 | 400 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar